SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 P.K.SEM s.r.o.

  • IČO35933054
  • DIČ2022001256
  • IČ DPHSK2022001256
  • NACE1039 · Iné spracov.ovocia,zel.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Palárikovo, SK. Pôsobí v odvetví Iné spracov.ovocia,zel., 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 108k € Zisk 13k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
108k €
↗ +11.6% YoY
EBITDA · 2025
19k €
Čistý zisk · 2025
13k €
Aktíva spolu
178k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
6
Σ 6 022 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 39k 78k 118k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 108k € 19k € 13k € 178k € RUZ závierka
2024 96k € 15k € 7 122 € 179k € RUZ závierka
2023 74k € -8 442 € -15k € 179k € RUZ závierka
2022 72k € 15k € 8 920 € 162k € RUZ závierka
2021 61k € 8 715 € 728 € 157k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby108 tis. €96 tis. €74 tis. €72 tis. €61 tis. €61 tis. €
EBITDA19 tis. €15 tis. €-8 tis. €15 tis. €9 tis. €7 tis. €
EBITDA marža18.1 %15.5 %-11.4 %21.2 %14.2 %10.7 %
Čistý zisk13 tis. €7 tis. €-15 tis. €9 tis. €728 €135 €
Aktíva spolu178 tis. €179 tis. €179 tis. €162 tis. €157 tis. €146 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Branislav Krnáč, PhD.
Od 2022-05-23
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Krnáč
Od 2022-05-23
TK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Krnáč
Od 2022-05-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Pavol Krnáč Konateľ 2005-04-29
Ing. Branislav Krnáč, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-03-25 2022-05-22
Tomáš Krnáč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-03-25 2022-05-22
Ing. Pavol Krnáč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-09-17 2022-05-22
Anna Krnáčová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-04-29 2010-09-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
P.K.SEM s.r.o.RPO
Sídlo
Kukučínova 1559/39
Vznik
2005-04-29 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35933054RPO
DIČ
2022001256FS
IČ DPH
SK2022001256 · aktívneFS
NACE
1039 · Iné spracov.ovocia,zel.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Palárikovo
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 6 022 € celková hodnota 2022-10-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-11-05 1. Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR zastúpené 2. Pôdohospodárskou platobnou agentúrou o poskytnutí dotácie na kompenzáciu strát na poľnohospodárskych výrobkoch spôsobených prírodnou katastrofou podľa § o poskytnutí dotácie na založenie a vedenie plemennej knihy a plemenárskej evidencie v zmysle § 5 v spojení s § 31 nariadenia vlády Slo 68k €
2016-08-22 Slovak Business Agency Zmluva o úvere číslo 04/2016/0002 38k €
2011-11-04 1.Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR zastúpené 2. Pôdohospodárskou platobnou agentúrou o poskytnutí dotácie na kontrolu úžitkovosti, testovanie a odhad plemennej hodnoty zvierat v zmysle § 6 v spojení s § 31 nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 264/2009 Z. z. o podporných opatreniach v pôdohospodárstve v znení neskorších predpisov uzatv 27k €
Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí dotácie na kompenzáciu strát na poľnohospodárskych výrobkoch spôsobených prírodnou katastrofou – číslo schémy N 377/2010 23k €
2013-04-23 Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky D o h o d a číslo 13/§56/2013 o poskytnutí príspevku na zriadenie chránenej dielne alebo chráneného pracoviska 10k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
P.K.SEM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35933054/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35933054/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35933054",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →