SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TRINITY SERVICES s.r.o.

  • IČO35929464
  • DIČ2021990674
  • IČ DPHSK2021990674
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 7020.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
582k €
↗ +1.9% YoY
EBITDA · 2024
38k €
Čistý zisk · 2024
-27k €
Aktíva spolu
2.23mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 211k 423k 640k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 582k € 38k € -27k € 2.23 mil. € RUZ závierka
2023 571k € 103k € 49k € 1.51 mil. € RUZ závierka
2022 472k € 53k € 21k € 825k € RUZ závierka
2021 148k € 49k € 23k € 674k € RUZ závierka
2020 120k € 11k € -5 484 € 625k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby582 tis. €571 tis. €472 tis. €148 tis. €120 tis. €444 tis. €
EBITDA38 tis. €103 tis. €53 tis. €49 tis. €11 tis. €-12 tis. €
EBITDA marža6.5 %18.1 %11.2 %32.9 %9 %-2.6 %
Čistý zisk-27 tis. €49 tis. €21 tis. €23 tis. €-5 tis. €-32 tis. €
Aktíva spolu2.23 M €1.51 M €825 tis. €674 tis. €625 tis. €641 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Konateľ
Ing. Andrej Lipták
Od 2022-12-14
IR
Konateľ
Ing. Robert Nemec, MBA
Od 2022-12-14
TV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tibor Vinc
Od 2022-09-22
Do 2023-05-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Eva Maliariková Konateľ 2012-05-24 2023-05-10
Eva Maliariková Konateľ 2012-05-24 2022-12-14
Tibor Vinc Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-07-31 2022-09-21
Sibrand van Roijen Konateľ 2007-06-29 2008-08-22
Sibrand van Roijen Konateľ 2007-06-29 2011-10-03
Sibrand van Roijen Konateľ 2007-06-29 2011-08-24
Tibor Vinc Konateľ 2007-06-29 2022-11-18
Tibor Vinc Konateľ 2007-06-29 2023-05-10
Eric Assimakopoulos Konateľ 2006-07-18 2012-05-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TRINITY SERVICES s.r.o.RPO
Sídlo
Roľnícka 10
Vznik
2005-04-08 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35929464RPO
DIČ
2021990674FS
IČ DPH
SK2021990674 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2509000000005030922789FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-10-31 Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a. s. (BTS) Zámenná zmluva č. Z_BTS_STRO_220_228_2012 75k €
2013-05-31 Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a. s. (BTS) Dohoda o splácaní dlhu v splátkach 54k €
2014-07-30 Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a. s. (BTS) Zmluva o poskytnutí ubytovacích služieb 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRINITY SERVICES s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35929464/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35929464/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35929464",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →