SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MEDICAL LOGISTIC s.r.o.
- IČO35925868
- DIČ2021980290
- IČ DPHSK2021980290
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 58/100
Stredné riziko
NIS2
Important
Príloha · transport-land
Tržby · 2024
5.7 mil. €
Zisk -25k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
5.7mil. €
↗ +29.5% YoY
EBITDA · 2024
642k €
Čistý zisk · 2024
-25k €
Aktíva spolu
3.26mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
C· 58/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
5 123 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
C
58 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.7 mil. € | 642k € | -25k € | 3.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.4 mil. € | 498k € | -176k € | 2.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.99 mil. € | 597k € | 30k € | 2.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3 mil. € | 458k € | -30k € | 2.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.28 mil. € | 377k € | 44k € | 2.01 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.70 M € | 4.40 M € | 3.99 M € | 3.00 M € | 2.28 M € | 1.88 M € |
| EBITDA | 642 tis. € | 498 tis. € | 597 tis. € | 458 tis. € | 377 tis. € | 203 tis. € |
| EBITDA marža | 11.3 % | 11.3 % | 15 % | 15.3 % | 16.5 % | 10.8 % |
| Čistý zisk | -25 tis. € | -176 tis. € | 30 tis. € | -30 tis. € | 44 tis. € | -64 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.26 M € | 2.63 M € | 2.23 M € | 2.33 M € | 2.01 M € | 968 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Frzon
RD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Donoval
RD
Konateľ
Roman Donoval
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dušan Frzon | Konateľ | 2005-03-16 | — |
| Roman Donoval | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-06-29 | 2022-02-09 |
| MVDr. Juraj Vozár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-09-07 | 2019-06-28 |
| Dušan Frzon | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-03-16 | 2022-02-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Roman Donoval
Dušan Frzon
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
MEDICAL LOGISTIC s.r.o.RPO
Sídlo
Medený Hámor 4
Vznik
2005-03-16 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35925868RPO
DIČ
2021980290FS
IČ DPH
SK2021980290 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK1311000000002942039370FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
MEDICAL LOGISTIC s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · transport-land. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35925868/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35925868/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35925868", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →