AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Factory 4 Solutions a.s.

  • IČO35925116
  • DIČ2021982611
  • IČ DPHSK2021982611
  • NACE6210

Akciová spoločnosť, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6210, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.37 mil. € Zisk 53k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.37mil. €
↗ +50.3% YoY
EBITDA · 2025
64k €
Čistý zisk · 2025
53k €
Aktíva spolu
845k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
6
Σ 316k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 67 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 498k 995k 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.37 mil. € 64k € 53k € 845k € RUZ závierka
2024 912k € 29k € 30k € 788k € RUZ závierka
2023 1.09 mil. € 46k € 27k € 719k € RUZ závierka
2022 1.29 mil. € 90k € 27k € 804k € RUZ závierka
2021 1.19 mil. € 116k € 60k € 1.11 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.37 M €912 tis. €1.09 M €1.29 M €1.19 M €1.38 M €
EBITDA64 tis. €29 tis. €46 tis. €90 tis. €116 tis. €108 tis. €
EBITDA marža4.6 %3.1 %4.3 %6.9 %9.8 %7.8 %
Čistý zisk53 tis. €30 tis. €27 tis. €27 tis. €60 tis. €55 tis. €
Aktíva spolu845 tis. €788 tis. €719 tis. €804 tis. €1.11 M €947 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IE
Člen dozorného orgánu
Ing. Eva Hornáková
Od 2019-03-21
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Martin Fidler
Od 2019-03-21
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Michal Šurina
Od 2019-03-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Igor Hornák, CSc. predseda predstavenstva 2006-11-20
Ing. Pavel Ťavoda člen predstavenstva 2005-03-11
Ing. Eva Hornáková Člen dozorného orgánu 2016-12-07 2019-03-28
Ing. Eva Hornáková Člen dozorného orgánu 2016-12-07 2019-03-20
Ing. Michal Šurina Člen dozorného orgánu 2016-12-07 2019-03-28
Ing. Michal Šurina Člen dozorného orgánu 2016-12-07 2019-03-20
Ing. Štefan Rydzi Člen dozorného orgánu 2016-12-07 2019-03-20
Ing. Štefan Rydzi Člen dozorného orgánu 2016-12-07 2019-03-28
Adam Tkáč Člen dozorného orgánu 2006-11-20 2016-12-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Fidler
od 2019-04-04
Michal Šurina
od 2019-04-04
Igor Hornák
od 2017-07-28
Pavel Ťavoda
od 2017-07-28
Igor Hornák
od 2017-01-31 · do 2017-07-28
Pavel Ťavoda
od 2017-01-31 · do 2017-07-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Factory 4 Solutions a.s.RPO
Sídlo
Seberíniho 9
Vznik
2005-03-11 · 21 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35925116RPO
DIČ
2021982611FS
IČ DPH
SK2021982611 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1752000000000008365127FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 316k € celková hodnota 2025-10-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-10-27 Sociálna poisťovňa, ústredie Zmluva o dielo 264k €
2023-07-04 Slovak Investment Holding, a. s. RÁMCOVÁ ZMLUVA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB súvisiacich so systémom - Informačný systém správy investičných fondov (ISSIF) 40k €
2023-05-29 Sociálna poisťovňa, ústredie Zmluva o poskytnutí služieb 12k €
2025-07-03 Sociálna poisťovňa, ústredie Sprostredkovateľská zmluva 0 €
2025-07-03 Sociálna poisťovňa, ústredie Zmluva o zabezpečení plnenia bezpečnostných opatrení a notifikačných povinností 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Factory 4 Solutions a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35925116/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35925116/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35925116",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →