SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PreVaK, s.r.o.

  • IČO35915749
  • DIČ2021937104
  • IČ DPHSK2021937104
  • NACE3600 · Dodávka pitnej,úžit.vody

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Dodávka pitnej,úžit.vody, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.53 mil. € Zisk 59k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.53mil. €
↘ -0.9% YoY
EBITDA · 2024
134k €
Čistý zisk · 2024
59k €
Aktíva spolu
1.22mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
4
Σ 266k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 38 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 559k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.53 mil. € 134k € 59k € 1.22 mil. € RUZ závierka
2023 1.54 mil. € 125k € 53k € 1.17 mil. € RUZ závierka
2022 1.51 mil. € 84k € 21k € 1.12 mil. € RUZ závierka
2021 1.31 mil. € 58k € -3 525 € 1.12 mil. € RUZ závierka
2020 1.45 mil. € 83k € 14k € 1.24 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.53 M €1.54 M €1.51 M €1.31 M €1.45 M €1.31 M €
EBITDA134 tis. €125 tis. €84 tis. €58 tis. €83 tis. €71 tis. €
EBITDA marža8.8 %8.1 %5.6 %4.4 %5.7 %5.4 %
Čistý zisk59 tis. €53 tis. €21 tis. €-4 tis. €14 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu1.22 M €1.17 M €1.12 M €1.12 M €1.24 M €1.37 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marián Lesanský
Od 2023-01-29
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Viktor Stromček
Od 2021-01-28
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Peter Škriečka
Od 2021-01-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Mária Sokolová Konateľ 2012-01-01
Mgr. Peter Škriečka Konateľ 2006-07-27
Mgr. Peter Škriečka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-03-08 2021-01-27
JUDr. Mária Sokolová Konateľ 2012-01-01 2025-06-11
Ing. Marián Lesanský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-01-06 2023-01-28
Ing. Marián Lesanský Konateľ 2005-01-06 2012-02-09
Ing. Marián Lesanský Konateľ 2005-01-06 2012-01-01
Ing. Viktor Stromček Konateľ 2005-01-06 2006-08-10
Ing. Viktor Stromček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-01-06 2021-01-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Viktor Stromček
od 2022-03-01
Marián Lesanský
od 2021-04-01
Peter Škriečka
od 2021-04-01
Viktor Stromček
od 2021-04-01 · do 2022-03-01
Peter Škriečka
od 2019-04-09 · do 2021-04-01
Viktor Stromček
od 2018-06-26 · do 2021-04-01
Marián Lesanský
od 2017-08-14 · do 2021-04-01
Viktor StromčekPEP
od 2017-08-14 · do 2018-06-26
Marián Lesanský
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Viktor StromčekPEP
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PreVaK, s.r.o.RPO
Sídlo
Púchovská 8
Vznik
2005-01-06 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35915749RPO
DIČ
2021937104FS
IČ DPH
SK2021937104 · aktívneFS
NACE
3600 · Dodávka pitnej,úžit.vody
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0709000000005176031815FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 266k € celková hodnota 2024-01-22 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-01-15 Regionálna vodárenská spoločnosť AQUATUR a.s. Stará Turá skrátená forma AQUATUR a.s. Dodatok č. 3 ku Koncesnej zmluve o prevádzkovaní verejného vodovodu a verejnej kanalizácie 198k €
2023-09-12 Regionálna vodárenská spoločnosť AQUATUR a.s. Stará Turá skrátená forma AQUATUR a.s. ZMLUVA O DIELO č. 02/2023 na stavbu "STARÁ TURÁ, Trávniky - vodovod DN160, časť vetvy C, úsek km 0,000-0,769" 66k €
2024-01-22 Slovenský pozemkový fond Kúpna zmluva č. 02792/2023-PKZ -K40251/23.00 - PreVaK s.r.o. , k. ú. Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom, 2 040 €
2024-01-15 Obec Hubina, Hubina č. 169, 922 21 Zmluva o prevádzkovaní verejného vodovodu 0 €
2015-12-17 Železnice Slovenskej republiky Zmluva o dodávke pitnej vody a odvádzaní odpadových vôd č. 230/AO/15 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PreVaK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35915749/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35915749/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35915749",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →