SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MONSTAV NITRA s.r.o.
- IČO35911913
- DIČ2021925752
- IČ DPHSK2021925752
- NACE4221 · Výstavba plyn.rozvodov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba plyn.rozvodov, 14 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 48/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.43 mil. €
Zisk 254 €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.43mil. €
↗ +166.1% YoY
EBITDA · 2025
29k €
Čistý zisk · 2025
254 €
Aktíva spolu
1.08mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
14
Σ 5.92 mil. €
Kredit
D· 48/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
99k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
48 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.43 mil. € | 29k € | 254 € | 1.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.29 mil. € | 26k € | 3 276 € | 752k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.08 mil. € | 32k € | 18k € | 509k € | RUZ závierka |
| 2022 | 785k € | 31k € | 14k € | 367k € | RUZ závierka |
| 2021 | 734k € | -52k € | -71k € | 267k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.43 M € | 1.29 M € | 1.08 M € | 785 tis. € | 734 tis. € | 726 tis. € |
| EBITDA | 29 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 31 tis. € | -52 tis. € | -97 tis. € |
| EBITDA marža | 0.9 % | 2 % | 2.9 % | 3.9 % | -7 % | -13.3 % |
| Čistý zisk | 254 € | 3 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | -71 tis. € | -124 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.08 M € | 752 tis. € | 509 tis. € | 367 tis. € | 267 tis. € | 220 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Šmidák
JG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Guldan
MŠ
Konateľ
Marian Šmidák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Juraj Guldan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-04-20 | 2022-05-22 |
| Juraj Guldan | Konateľ | 2011-04-08 | 2025-11-24 |
| Juraj Guldan | Konateľ | 2011-04-08 | 2025-11-06 |
| Juraj Muzika | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-08-21 | 2011-04-19 |
| Juraj Muzika | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-05-11 | 2007-08-20 |
| Ing. Ján Balko | Konateľ | 2004-12-15 | 2010-03-18 |
| Ing. Ján Balko | Konateľ | 2004-12-15 | 2010-05-06 |
| Ing. Ján Balko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-12-15 | 2010-05-06 |
| Juraj Muzika | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-12-15 | 2005-05-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Juraj Guldan
Marián Šmidák
Juraj Guldan
Marián Šmidák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
MONSTAV NITRA s.r.o.RPO
Sídlo
Farská 31
Vznik
2004-12-15 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35911913RPO
DIČ
2021925752FS
IČ DPH
SK2021925752 · aktívneFS
NACE
4221 · Výstavba plyn.rozvodov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK0811110000006624894038FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-10-16 | ZPS A DSS GOLDEN AGE | Dodatok č. 2 k zmluve o dielo zo dňa 31.3.2025 | 1.33 mil. € |
| 2025-06-20 | ZPS A DSS GOLDEN AGE | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo zo dňa 31.3.2025 | 1.29 mil. € |
| 2025-10-16 | ZPS A DSS GOLDEN AGE | Dodatok č. 2.1 k zmluve o dielo zo dňa 31.3.2025 | 1.06 mil. € |
| 2025-10-16 | Domov pre seniorov Golden Age, o.z. | Dodatok č. 2 k zmluve o dielo zo dňa 31.3.2025 | 1.04 mil. € |
| 2015-06-22 | Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre | Zmluva o dielo | 826k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MONSTAV NITRA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35911913/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35911913/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35911913", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →