SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ART Energy s. r. o.

  • IČO35908769
  • DIČ2021907624
  • IČ DPHSK2021907624
  • NACE2553

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 2553.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 554k € Zisk 34k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
554k €
↗ +40.4% YoY
EBITDA · 2024
48k €
Čistý zisk · 2024
34k €
Aktíva spolu
203k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 15 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 201k 402k 610k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 554k € 48k € 34k € 203k € RUZ závierka
2023 395k € 19k € 12k € 128k € RUZ závierka
2022 390k € -8 793 € -15k € 162k € RUZ závierka
2021 234k € 38k € 29k € 193k € RUZ závierka
2020 219k € -121k € -129k € 144k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby554 tis. €395 tis. €390 tis. €234 tis. €219 tis. €218 tis. €
EBITDA48 tis. €19 tis. €-9 tis. €38 tis. €-121 tis. €28 tis. €
EBITDA marža8.7 %4.7 %-2.3 %16.2 %-55.1 %12.9 %
Čistý zisk34 tis. €12 tis. €-15 tis. €29 tis. €-129 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu203 tis. €128 tis. €162 tis. €193 tis. €144 tis. €206 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Patrik Prekopp
Od 2022-12-11
JH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Horváth
Od 2022-10-21
JH
Konateľ
Jozef Horváth
Od 2015-09-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Patrik Prekopp Konateľ 2004-11-30
Patrik Prekopp Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-10-21 2022-12-10
Jozef Horváth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-30 2022-10-20
Jozef Horváth Konateľ 2004-11-30 2015-10-21
Jozef Horváth Konateľ 2004-11-30 2015-09-17
Patrik Prekopp Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-30 2022-10-20
Patrik Prekopp Konateľ 2004-11-30 2017-06-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ART Energy s. r. o.RPO
Sídlo
Budatínska 81
Vznik
2004-11-30 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35908769RPO
DIČ
2021907624FS
IČ DPH
SK2021907624 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK5109000000005128280542FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ART Energy s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35908769/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35908769/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35908769",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →