SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 WENTUS, s. r. o. v likvidácii v likvidácii

  • IČO35905921
  • DIČ2021894182
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Šenkvice, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2024
-1 316 €
Čistý zisk · 2024
-1 316 €
Aktíva spolu
7 303 €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Likvidácia
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 5M 7M 2014 2015 2016 2017 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 -1 316 € -1 316 € 7 303 € RUZ závierka
2017 -44 € 18 € RUZ závierka
2016 -26k € -27k € 20k € RUZ závierka
2015 6.38 mil. € 216k € 165k € 1.13 mil. € RUZ závierka
2014 6.18 mil. € 255k € 197k € 970k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20242017201620152014
Tržby6.38 M €6.18 M €
EBITDA-1 tis. €-26 tis. €216 tis. €255 tis. €
EBITDA marža3.4 %4.1 %
Čistý zisk-1 tis. €-44 €-27 tis. €165 tis. €197 tis. €
Aktíva spolu7 tis. €18 €20 tis. €1.13 M €970 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

FH
Konateľ
Foppe Harmen Oostenbrug
Od 2024-03-12
AF
Likvidátor
Andreas Fassbender
Od 2017-07-01
Do 2024-04-17
AF
Likvidátor
Andreas Fassbender
Od 2017-07-01
Do 2024-03-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Andreas Fassbender Konateľ 2017-03-22 2024-04-17
Andreas Fassbender Konateľ 2017-03-22 2024-03-12
James Michael Farrell Konateľ 2016-08-16 2017-04-10
James Michael Farrell Konateľ 2016-08-16 2017-03-22
Jörg Söhngen Konateľ 2011-02-25 2016-08-30
Jörg Söhngen Konateľ 2011-02-25 2016-08-16
Wybren Willem de Zwart Konateľ 2008-12-01 2011-03-17
Wybren Willem de Zwart Konateľ 2008-12-01 2011-02-25
Bodo Cordes Konateľ 2004-10-30 2010-06-30

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
WENTUS, s. r. o. v likvidáciiRPO
Sídlo
Cerovská 152
Vznik
2004-10-30 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35905921RPO
DIČ
2021894182FS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Šenkvice
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
WENTUS, s. r. o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2017-07-01
jediného spoločníka spoločnosti
liquidation
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35905921/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35905921/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35905921",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →