SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LINTOS s.r.o.

  • IČO35905778
  • DIČ2021896844
  • IČ DPHSK2021896844
  • NACE6310

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6310.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 97/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
278k €
↘ -11.4% YoY
EBITDA · 2024
56k €
Čistý zisk · 2024
24k €
Aktíva spolu
358k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 97/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 417 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
97 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 114k 228k 345k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 278k € 56k € 24k € 358k € RUZ závierka
2023 314k € 62k € 27k € 262k € RUZ závierka
2022 263k € 24k € -4 469 € 239k € RUZ závierka
2021 198k € 29k € 3 456 € 263k € RUZ závierka
2020 138k € 8 887 € 839 € 78k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby278 tis. €314 tis. €263 tis. €198 tis. €138 tis. €104 tis. €
EBITDA56 tis. €62 tis. €24 tis. €29 tis. €9 tis. €5 tis. €
EBITDA marža20.3 %19.9 %9.2 %14.9 %6.4 %4.6 %
Čistý zisk24 tis. €27 tis. €-4 tis. €3 tis. €839 €-2 tis. €
Aktíva spolu358 tis. €262 tis. €239 tis. €263 tis. €78 tis. €69 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Šulík
Od 2022-12-13
Konateľ
Juraj Šulik
Od 2019-06-24
OM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Oto Macko
Od 2022-12-13
Do 2024-10-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Oto Macko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-11-17 2022-12-12
Juraj Šulík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-06-15 2022-12-12
Ing. Peter Durnota Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-04-14 2020-11-16
Oto Macko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-04-14 2016-06-22
Ing. Peter Durnota Konateľ 2015-02-20 2020-11-16
Ing. Peter Durnota Konateľ 2015-02-20 2020-08-05
Oto Macko Konateľ 2015-02-20 2016-06-08
Oto Macko Konateľ 2015-02-20 2016-06-22
Miroslava Vargová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-01-24 2015-04-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Juraj Šulik
od 2024-03-07
Oto Macko
od 2024-03-07 · do 2025-02-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LINTOS s.r.o.RPO
Sídlo
Zámocká 3
Vznik
2004-10-29 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35905778RPO
DIČ
2021896844FS
IČ DPH
SK2021896844 · aktívneFS
NACE
6310
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4809000000005126398117FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LINTOS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35905778/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35905778/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35905778",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →