🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Šamorín · SK
DREAM POOLS s.r.o.
IČO35901969DIČ2021886471IČ DPHSK2021886471NACE7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.EST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 93/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 93/100
A+
93/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
515k €
↗ +45.5% YoY
EBITDA · 2025
45k €
Čistý zisk · 2025
24k €
Aktíva spolu
292k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 38k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DREAM POOLS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 515k € | 45k € | 24k € | 292k € | RUZ závierka |
| 2024 | 354k € | 29k € | 19k € | 227k € | RUZ závierka |
| 2023 | 446k € | 22k € | 9 764 € | 242k € | RUZ závierka |
| 2022 | 413k € | 26k € | 11k € | 225k € | RUZ závierka |
| 2021 | 365k € | 18k € | -1 614 € | 235k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 515 tis. € | 354 tis. € | 446 tis. € | 413 tis. € | 365 tis. € | 396 tis. € |
| EBITDA | 45 tis. € | 29 tis. € | 22 tis. € | 26 tis. € | 18 tis. € | 25 tis. € |
| EBITDA marža | 8.7 % | 8.3 % | 5 % | 6.2 % | 4.9 % | 6.3 % |
| Čistý zisk | 24 tis. € | 19 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 292 tis. € | 227 tis. € | 242 tis. € | 225 tis. € | 235 tis. € | 193 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-09-24 | Úrad verejného zdravotníctva SR, Bratislava | Zmluva o dielo | 78k € |
| 2025-08-04 | Centrum poradenstva a prevencie | Zmluva o dielo | 23k € |
| 2023-11-27 | Centrum poradenstva a prevencie | Zmluva o dielo | 15k € |
| 2021-03-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | D O H O D A číslo: 21/04/54E/487 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Attila Horváth
AH
Konateľ
Attila Horváth
AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Attila Horváth
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Viera Jančeková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-01-11 | 2014-03-20 |
| Viera Jančeková | Konateľ | 2004-12-17 | 2014-03-07 |
| Viera Jančeková | Konateľ | 2004-12-17 | 2014-03-20 |
| Monika Karásková | Konateľ | 2004-09-30 | 2005-01-10 |
| Monika Karásková | Konateľ | 2004-09-30 | 2004-12-17 |
| Monika Karásková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-09-30 | 2005-01-10 |
| Ondrej Janček | Konateľ | 2004-09-30 | 2013-09-05 |
| Ondrej Janček | Konateľ | 2004-09-30 | 2013-09-12 |
| Ondrej Janček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-09-30 | 2013-09-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
DREAM POOLS s.r.o.RPO
Sídlo
Veterná 505/1
Vznik
2004-09-30 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35901969RPO
DIČ
2021886471FS
IČ DPH
SK2021886471 · aktívneFS
NACE
7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Šamorín
Krajina
SK
IBAN
SK7209000000005055647728FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35901969/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35901969/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35901969", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.