SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CYTOPATHOS spol. s r.o.
- IČO35897619
- DIČ2021911144
- IČ DPHSK2021911144
- NACE8699
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 8699, 18 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · health
Tržby · 2024
10.08 mil. €
Zisk 498k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
10.08mil. €
↗ +4.7% YoY
EBITDA · 2024
739k €
Čistý zisk · 2024
498k €
Aktíva spolu
4.19mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
18
Σ 70k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.08 mil. € | 739k € | 498k € | 4.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 9.62 mil. € | 981k € | 670k € | 5.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 11.88 mil. € | 1.33 mil. € | 925k € | 5.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 13.37 mil. € | 1.83 mil. € | 1.33 mil. € | 6.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 7.61 mil. € | 1.19 mil. € | 520k € | 3.05 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10.08 M € | 9.62 M € | 11.88 M € | 13.37 M € | 7.61 M € | 5.76 M € |
| EBITDA | 739 tis. € | 981 tis. € | 1.33 M € | 1.83 M € | 1.19 M € | 764 tis. € |
| EBITDA marža | 7.3 % | 10.2 % | 11.2 % | 13.7 % | 15.6 % | 13.3 % |
| Čistý zisk | 498 tis. € | 670 tis. € | 925 tis. € | 1.33 M € | 520 tis. € | 522 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.19 M € | 5.38 M € | 5.18 M € | 6.61 M € | 3.05 M € | 2.91 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Prof. MUDr. Michal Michal
RP
Konateľ
RNDr. Pavol Gomolčák, PhD.
IM
Konateľ
Ing. Marta Herzánová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Tomáš Sieber | Konateľ | 2017-07-28 | 2019-01-31 |
| MUDr. Tomáš Sieber | Konateľ | 2017-07-28 | 2018-12-01 |
| Prof. MUDr. Michal Michal | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-06 | 2023-02-15 |
| Prof. MUDr. Michal Michal | Konateľ | 2006-08-24 | 2019-04-29 |
| Prof. MUDr. Michal Michal | Konateľ | 2006-08-24 | 2019-04-01 |
| Anna Danišová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-07-18 | 2017-08-11 |
| Doc. MUDr. Dušan Daniš, CSc. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-07-18 | 2017-08-11 |
| Anna Danišová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-20 | 2006-07-17 |
| Doc. MUDr. Dušan Daniš, CSc. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-20 | 2006-07-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marta Herzánová
Ivan Uhliarik
Michal Michal
Tomáš Sieber
Dušan Daniš
Anna Danišová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 12 polí.
Obchodné meno
CYTOPATHOS spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kutuzovova 23
Vznik
2004-08-20 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35897619RPO
DIČ
2021911144FS
IČ DPH
SK2021911144 · aktívneFS
NACE
8699
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-02-26 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR | Rámcová dohoda o poskytnutí služieb diagnostiky | 2.52 mil. € |
| 2020-03-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Dohoda o urovnaní k zmluve č. 62VLZL000715 za rok 2019 | 87k € |
| 2024-07-09 | Neuroimunologický ústav Slovenskej akadémie vied, v.v.i. | Zmluva o spolupráci | 70k € |
| 2022-02-16 | Univerzitná nemocnica Bratislava | Zmluva o spolupráci | 7 € |
| 2025-10-14 | Národný onkologický ústav | Dohoda o vzájomnom započítaní pohľadávok č. 209/2025/NOU | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
CYTOPATHOS spol. s r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · health. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35897619/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35897619/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35897619", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →