SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SuroSound, s.r.o.

  • IČO35893745
  • DIČ2021858201
  • IČ DPHSK2021858201
  • NACE5920 · Príprava zvuk.nahrávok

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Príprava zvuk.nahrávok, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 157k € Zisk 10k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
157k €
↗ +4.0% YoY
EBITDA · 2024
21k €
Čistý zisk · 2024
10k €
Aktíva spolu
243k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 1 302 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 74 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 57k 114k 173k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 157k € 21k € 10k € 243k € RUZ závierka
2023 151k € 12k € 2 507 € 252k € RUZ závierka
2022 120k € 6 466 € -2 854 € 262k € RUZ závierka
2021 135k € 12k € -2 882 € 248k € RUZ závierka
2020 109k € 19k € -1 796 € 241k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby157 tis. €151 tis. €120 tis. €135 tis. €109 tis. €493 tis. €
EBITDA21 tis. €12 tis. €6 tis. €12 tis. €19 tis. €69 tis. €
EBITDA marža13.6 %7.8 %5.4 %8.7 %17.1 %13.9 %
Čistý zisk10 tis. €3 tis. €-3 tis. €-3 tis. €-2 tis. €36 tis. €
Aktíva spolu243 tis. €252 tis. €262 tis. €248 tis. €241 tis. €302 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Surový
Od 2022-05-24
PS
Konateľ
Peter Surový
Od 2004-07-20
PS
Konateľ
Peter Surový
Od 2004-07-20
Do 2017-06-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Surový Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-20 2022-05-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Surový
od 2019-02-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SuroSound, s.r.o.RPO
Sídlo
Elektrárenská 1
Vznik
2004-07-20 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35893745RPO
DIČ
2021858201FS
IČ DPH
SK2021858201 · aktívneFS
NACE
5920 · Príprava zvuk.nahrávok
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK9711000000002626010306FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 1 302 € celková hodnota 2022-02-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-02-09 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Zvukovýroba spotu k online spotu Preventívna prehliadka 1 302 €
2020-06-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevkuv rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3Bpodľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplneníniektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2017-10-02 Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny 51a zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov pre subjekty vykonávajúce hospodársku činnosť 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SuroSound, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35893745/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35893745/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35893745",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →