SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CLEAN TONERY, s.r.o.
- IČO35891866
- DIČ2021851084
- IČ DPHSK2021851084
- NACE4740
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Pezinok, SK. Pôsobí v odvetví 4740, 1507 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
6.81mil. €
↘ -13.4% YoY
EBITDA · 2025
1.11mil. €
Čistý zisk · 2025
797k €
Aktíva spolu
2.83mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1507
Σ 24.46 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.81 mil. € | 1.11 mil. € | 797k € | 2.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 7.86 mil. € | 1.16 mil. € | 875k € | 3.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 6.41 mil. € | 867k € | 651k € | 3.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 6 mil. € | 946k € | 711k € | 2.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.52 mil. € | 649k € | 476k € | 3.34 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.81 M € | 7.86 M € | 6.41 M € | 6.00 M € | 5.52 M € | 5.96 M € |
| EBITDA | 1.11 M € | 1.16 M € | 867 tis. € | 946 tis. € | 649 tis. € | 993 tis. € |
| EBITDA marža | 16.4 % | 14.8 % | 13.5 % | 15.8 % | 11.8 % | 16.7 % |
| Čistý zisk | 797 tis. € | 875 tis. € | 651 tis. € | 711 tis. € | 476 tis. € | 752 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.83 M € | 3.23 M € | 3.07 M € | 2.55 M € | 3.34 M € | 2.98 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BS
Konateľ
Branislav Strašifták
BS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Branislav Strašifták
BS
Konateľ
Branislav Strašiftak
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Branislav Strašiftak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-02 | 2022-08-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Branislav Strašifták
Branislav Strašifták
Branislav Strašifták
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CLEAN TONERY, s.r.o.RPO
Sídlo
Za Hradbami 27
Vznik
2004-07-02 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35891866RPO
DIČ
2021851084FS
IČ DPH
SK2021851084 · aktívneFS
NACE
4740
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Pezinok
Krajina
SK
IBAN
SK3175000000004001535929FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-04-12 | Úrad pre investície a akvizície MO SR | Rámcová dohoda č. 2024/502 - tonery, cartridge, pásky, odpadové nádoby do tlačiarní, faxov a do fotokopírovacích strojov | 3.42 mil. € |
| 2016-07-13 | Univerzita Komenského v Bratislave | Rámcová dohoda | 1.43 mil. € |
| 2013-05-06 | Univerzita Komenského v Bratislave | Rámcová dohoda č. RD/13/2013/OVO/UK | 1.4 mil. € |
| 2011-06-04 | Univerzita Komenského v Bratislave | Rámcová dohoda | 1.4 mil. € |
| 0204-10-28 | Univerzita Komenského v Bratislave - Rektorát | Rámcová dohoda | 517k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CLEAN TONERY, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35891866/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35891866/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35891866", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →