SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 LLA, s.r.o.

  • IČO35891751
  • DIČ2022358470
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava - mestská časť Rača, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 43/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2019 2.3 mil. € Zisk 1 753 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2019
2.3mil. €
↗ +356.9% YoY
EBITDA · 2019
42k €
Čistý zisk · 2019
1 753 €
Aktíva spolu
602k €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 43/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne 333 €
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 9382 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
43 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 834k 2M 3M 2015 2016 2017 2018 2019
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2019 2.3 mil. € 42k € 1 753 € 602k € RUZ závierka
2018 503k € 22k € 3 388 € 523k € RUZ závierka
2017 237k € 16k € 1 493 € 338k € RUZ závierka
2016 227k € 23k € 4 477 € 223k € RUZ závierka
2015 -3 816 € 6 999 € 102k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka201920182017201620152014
Tržby2.30 M €503 tis. €237 tis. €227 tis. €
EBITDA42 tis. €22 tis. €16 tis. €23 tis. €-4 tis. €
EBITDA marža1.8 %4.4 %6.6 %10.2 %
Čistý zisk2 tis. €3 tis. €1 tis. €4 tis. €7 tis. €-1 tis. €
Aktíva spolu602 tis. €523 tis. €338 tis. €223 tis. €102 tis. €70 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Petr Ruda
Od 2021-12-16
PR
Konateľ
Petr Ruda
Od 2021-11-15
PV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Vesteg
Od 2021-01-29
Do 2021-12-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Vesteg Konateľ 2020-11-23 2021-11-15
Peter Vesteg Konateľ 2020-11-23 2021-12-15
Mgr. Katarína Herdová Konateľ 2018-11-19 2020-11-23
Mgr. Katarína Herdová Konateľ 2018-11-19 2021-01-28
František Herda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-10-07 2021-01-28
Patrik Ondrovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-10-07 2015-10-26
František Herda Konateľ 2006-08-01 2018-11-19
František Herda Konateľ 2006-08-01 2019-01-02
Štefan Ondrovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-01 2015-10-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LLA, s.r.o.RPO
Sídlo
Karpatské námestie 10A
Vznik
2004-07-01 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35891751RPO
DIČ
2022358470FS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Rača
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-09-16 Slovenský pozemkový fond DODATOK č. 02845/2020-PNZ -P40293/18.01 - H & O Group, s.r.o. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LLA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35891751/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35891751/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35891751",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →