SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AZ GROUP s.r.o.
- IČO35890576
- DIČ2021854483
- IČ DPHSK2021854483
- NACE7722 · Prenájom videopások
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom videopások.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
165k €
↘ -16.8% YoY
EBITDA · 2025
10k €
Čistý zisk · 2025
1 179 €
Aktíva spolu
332k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165k € | 10k € | 1 179 € | 332k € | RUZ závierka |
| 2024 | 199k € | 11k € | 816 € | 335k € | RUZ závierka |
| 2023 | 174k € | 8 941 € | 1 328 € | 318k € | RUZ závierka |
| 2022 | 163k € | -11k € | -12k € | 320k € | RUZ závierka |
| 2021 | 169k € | 2 365 € | 735 € | 335k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 165 tis. € | 199 tis. € | 174 tis. € | 163 tis. € | 169 tis. € | 216 tis. € |
| EBITDA | 10 tis. € | 11 tis. € | 9 tis. € | -11 tis. € | 2 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | 6.1 % | 5.5 % | 5.1 % | -6.5 % | 1.4 % | 2.8 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 816 € | 1 tis. € | -12 tis. € | 735 € | -6 tis. € |
| Aktíva spolu | 332 tis. € | 335 tis. € | 318 tis. € | 320 tis. € | 335 tis. € | 344 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alan Jelašič
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Jelašič
AJ
Konateľ
Alan Jelašič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Milan Jelašič | Konateľ | 2004-06-23 | — |
| Alan Jelašič | Konateľ | 2008-02-12 | 2017-06-21 |
| Alan Jelašič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-23 | 2022-10-21 |
| Jaroslav Dvoran | Konateľ | 2004-06-23 | 2008-02-21 |
| Jaroslav Dvoran | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-23 | 2008-02-21 |
| Jaroslav Dvoran | Konateľ | 2004-06-23 | 2008-02-12 |
| Marian Dvoran | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-23 | 2008-02-21 |
| Milan Jelašič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-23 | 2022-10-21 |
| Milan Jelašič | Konateľ | 2004-06-23 | 2017-06-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AZ GROUP s.r.o.RPO
Sídlo
Krajinská 44
Vznik
2004-06-23 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35890576RPO
DIČ
2021854483FS
IČ DPH
SK2021854483 · aktívneFS
NACE
7722 · Prenájom videopások
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0956000000007358993002FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-04-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky | Dohoda číslo: 20/02/54E/ o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,,Prvá pomoc´´ - Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AZ GROUP s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35890576/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35890576/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35890576", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →