SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DH Landscape Invest, s.r.o.
- IČO35887974
- DIČ2021828963
- IČ DPHSK2021828963
- NACE6392
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Kráľová pri Senci, SK. Pôsobí v odvetví 6392, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
96k €
↘ -1.4% YoY
EBITDA · 2024
-7 947 €
Čistý zisk · 2024
-31k €
Aktíva spolu
1.36mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
5
Σ 1 762 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
130 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 96k € | -7 947 € | -31k € | 1.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 97k € | -37k € | -47k € | 1.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 96k € | -6 409 € | -18k € | 933k € | RUZ závierka |
| 2021 | 98k € | -13k € | -19k € | 957k € | RUZ závierka |
| 2020 | 117k € | 13k € | 1 759 € | 920k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 96 tis. € | 97 tis. € | 96 tis. € | 98 tis. € | 117 tis. € | 133 tis. € |
| EBITDA | -8 tis. € | -37 tis. € | -6 tis. € | -13 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| EBITDA marža | -8.3 % | -37.8 % | -6.7 % | -13.7 % | 10.8 % | 11.9 % |
| Čistý zisk | -31 tis. € | -47 tis. € | -18 tis. € | -19 tis. € | 2 tis. € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.36 M € | 1.14 M € | 933 tis. € | 957 tis. € | 920 tis. € | 810 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Hatala
DH
konateľ
Dušan Hatala
DH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Hatala
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Miroslav Prymus | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-01 | 2005-02-28 |
| JUDr. Miroslav Prymus | konateľ | 2004-05-28 | 2005-02-28 |
| JUDr. Miroslav Prymus | konateľ | 2004-05-28 | 2005-02-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Dušan Hatala
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DH Landscape Invest, s.r.o.RPO
Sídlo
399
Vznik
2004-06-01 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35887974RPO
DIČ
2021828963FS
IČ DPH
SK2021828963 · aktívneFS
NACE
6392
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Kráľová pri Senci
Krajina
SK
IBAN
SK0311000000002923849722FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-11-15 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2024/03213 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 1 082 € |
| 2021-12-07 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DZN05157 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 680 € |
| 2018-08-30 | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. | Zmluva o poskytnutí služby č 4727/2018/VDJ | 508 € |
| 2025-03-13 | Zoologická záhrada Bratislava | Rámcová dohoda číslo 011/KR - 001/2025 | 0 € |
| 2024-05-30 | Obec Kráľová pri Senci | ZMLUVA O ZRIADENÍ VECNÉHO BREMENA | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DH Landscape Invest, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35887974/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35887974/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35887974", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →