SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ŠIROKÉ, s.r.o.
- IČO35887575
- DIČ2021834133
- IČ DPHSK2021834133
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
572k €
Zisk 405 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
572k €
↗ +73.9% YoY
EBITDA · 2025
112k €
Čistý zisk · 2025
405 €
Aktíva spolu
6.69mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 1 557 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
29 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 572k € | 112k € | 405 € | 6.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 329k € | -107k € | -213k € | 6.86 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 442k € | 1.13 mil. € | 686k € | 6.86 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 52k € | -31k € | -119k € | 7.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 56k € | -71k € | -183k € | 7.27 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 572 tis. € | 329 tis. € | 442 tis. € | 52 tis. € | 56 tis. € | 37 tis. € |
| EBITDA | 112 tis. € | -107 tis. € | 1.13 M € | -31 tis. € | -71 tis. € | -137 tis. € |
| EBITDA marža | 19.5 % | -32.5 % | 255.9 % | -58.5 % | -127.6 % | -370 % |
| Čistý zisk | 405 € | -213 tis. € | 686 tis. € | -119 tis. € | -183 tis. € | -264 tis. € |
| Aktíva spolu | 6.69 M € | 6.86 M € | 6.86 M € | 7.17 M € | 7.27 M € | 5.99 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubomír Chrenko
MC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Chrenko
MC
Konateľ
Michal Chrenko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ľubomír Chrenko | Konateľ | 2004-05-27 | — |
| Ing. Ľubomír Chrenko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-10-15 | 2023-02-14 |
| Michal Chrenko | Konateľ | 2005-07-19 | 2017-06-26 |
| Beáta Rapšíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-10-15 | 2005-10-14 |
| Michal Chrenko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-10-15 | 2023-02-14 |
| Beáta Rapšíková | Konateľ | 2004-10-01 | 2005-10-14 |
| Beáta Rapšíková | Konateľ | 2004-10-01 | 2005-07-19 |
| Ing. Ľubomír Chrenko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-01 | 2004-10-14 |
| Ing. Ľubomír Chrenko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-27 | 2004-06-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ŠIROKÉ, s.r.o.RPO
Sídlo
Kupeckého 5
Vznik
2004-05-27 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35887575RPO
DIČ
2021834133FS
IČ DPH
SK2021834133 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0811110000006627377044FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-09-16 | Slovenský pozemkový fond | Dohoda o zrušení a vyporiadaní podielového spoluvlastníctva č. 02729/2024-PKZP-K40377/24.00 - ŠIROKÉ, s.r.o., kú Svätý Jur, okres Pezinok | 1 557 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ŠIROKÉ, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35887575/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35887575/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35887575", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →