SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 SKYNET WORLDWIDE EXPRESS, s.r.o.

  • IČO35884550
  • DIČ2021823518
  • IČ DPHSK2021823518
  • NACE5320 · Ost.poštové služby

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.poštové služby.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit D · 45/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2021 98k € Zisk 8 386 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2021
98k €
↘ -70.5% YoY
EBITDA · 2021
12k €
Čistý zisk · 2021
8 386 €
Aktíva spolu
245k €
Zamestnanci
1
Kredit
D· 45/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 1 984 €
Dlh zdravotnej poisťovne 1 778 €
Dlh sociálnej poisťovne 2 015 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 61 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
45 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 139k 279k 422k 2017 2018 2019 2020 2021
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2021 98k € 12k € 8 386 € 245k € RUZ závierka
2020 331k € 108k € 81k € 216k € RUZ závierka
2019 384k € 50k € 27k € 151k € RUZ závierka
2018 383k € 20k € -2 487 € 147k € RUZ závierka
2017 370k € 35k € 13k € 148k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202120202019201820172016
Tržby98 tis. €331 tis. €384 tis. €383 tis. €370 tis. €419 tis. €
EBITDA12 tis. €108 tis. €50 tis. €20 tis. €35 tis. €62 tis. €
EBITDA marža12.1 %32.5 %13.1 %5.2 %9.3 %14.8 %
Čistý zisk8 tis. €81 tis. €27 tis. €-2 tis. €13 tis. €33 tis. €
Aktíva spolu245 tis. €216 tis. €151 tis. €147 tis. €148 tis. €162 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IT
Konateľ
Ing. Tibor Prítrský
Od 2004-05-01
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tibor Prítrský
Od 2004-05-01
IT
Konateľ
Ing. Tibor Prítrský
Od 2004-05-01
Do 2007-03-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Pavel Foltýn Konateľ 2004-05-01 2005-06-01
Pavel Foltýn Konateľ 2004-05-01 2005-05-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SKYNET WORLDWIDE EXPRESS, s.r.o.RPO
Sídlo
Stará Vajnorská 15
Vznik
2004-05-01 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35884550RPO
DIČ
2021823518FS
IČ DPH
SK2021823518 · aktívneFS
NACE
5320 · Ost.poštové služby
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1683300000002101176848FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-07-10 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3Bpodľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SKYNET WORLDWIDE EXPRESS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35884550/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35884550/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35884550",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →