AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 TABAKOLAND Slovakia, a.s.

  • IČO35878045
  • DIČ2021803157
  • IČ DPHSK2021803157
  • NACE4635 · Veľkoobchod s tabak.výr.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s tabak.výr..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 129.46 mil. € Zisk 155k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
129.46mil. €
↘ -18.2% YoY
EBITDA · 2025
343k €
Čistý zisk · 2025
155k €
Aktíva spolu
4.12mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 62M 123M 187M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 129.46 mil. € 343k € 155k € 4.12 mil. € RUZ závierka
2024 158.31 mil. € 473k € 249k € 8.75 mil. € RUZ závierka
2023 170.06 mil. € 617k € 398k € 11.55 mil. € RUZ závierka
2022 126.42 mil. € 756k € 518k € 19.22 mil. € RUZ závierka
2021 45.31 mil. € 755k € 533k € 7.41 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby129.46 M €158.31 M €170.06 M €126.42 M €45.31 M €35.87 M €
EBITDA343 tis. €473 tis. €617 tis. €756 tis. €755 tis. €523 tis. €
EBITDA marža0.3 %0.3 %0.4 %0.6 %1.7 %1.5 %
Čistý zisk155 tis. €249 tis. €398 tis. €518 tis. €533 tis. €358 tis. €
Aktíva spolu4.12 M €8.75 M €11.55 M €19.22 M €7.41 M €7.09 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

člen predstavenstva
RNDr. Ľubomír Bača
Od 2020-05-01
IB
Člen dozorného orgánu
Ing. Boris Mrekaj, PhD., M.B.A.
Od 2020-04-29
II
Člen dozorného orgánu
Ing. Igor Ormandy
Od 2019-08-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Boris Rosskopf člen predstavenstva 2019-02-20
Ing. Hedviga Belajová Člen dozorného orgánu 2017-03-16
Ing. Ivana Čanová predseda predstavenstva 2017-03-16
Ing. Boris Mrekaj, PhD. Člen dozorného orgánu 2020-04-29 2025-07-30
Ing. Igor Ormandy Člen dozorného orgánu 2019-08-20 2025-07-30
RNDr. Ľubomír Bača Člen dozorného orgánu 2019-08-20 2020-10-07
RNDr. Ľubomír Bača Člen dozorného orgánu 2019-08-20 2020-04-29
Ing. Pavol Pašuth Člen dozorného orgánu 2017-03-16 2019-09-20
Ing. Pavol Pašuth Člen dozorného orgánu 2017-03-16 2019-08-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TABAKOLAND Slovakia, a.s.RPO
Sídlo
Stará Vajnorská 9
Vznik
2004-03-10 · 22 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35878045RPO
DIČ
2021803157FS
IČ DPH
SK2021803157 · aktívneFS
NACE
4635 · Veľkoobchod s tabak.výr.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0911000000002622028488FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TABAKOLAND Slovakia, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35878045/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35878045/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35878045",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →