SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SLAVKOF invest s. r. o.

  • IČO35874139
  • DIČ2021780167
  • IČ DPHSK2021780167
  • NACE8559 · Ost.vzdelávanie i.n.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vzdelávanie i.n..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 50k € Zisk 98.83 mil. €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
50k €
↗ +2.0% YoY
EBITDA · 2025
49k €
Čistý zisk · 2025
98.83mil. €
Aktíva spolu
162.67mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 58 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 18k 36k 55k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 50k € 49k € 98.83 mil. € 162.67 mil. € RUZ závierka
2024 49k € 42k € 236k € 64.55 mil. € RUZ závierka
2023 28k € 18k € 175k € 64.55 mil. € RUZ závierka
2022 49k € 39k € -2 966 € 64.41 mil. € RUZ závierka
2021 12k € 2 182 € -15k € 64.41 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby50 tis. €49 tis. €28 tis. €49 tis. €12 tis. €2 tis. €
EBITDA49 tis. €42 tis. €18 tis. €39 tis. €2 tis. €-2 tis. €
EBITDA marža98.2 %85.4 %62.6 %79.2 %18 %-84.8 %
Čistý zisk98.83 M €236 tis. €175 tis. €-3 tis. €-15 tis. €-30 tis. €
Aktíva spolu162.67 M €64.55 M €64.55 M €64.41 M €64.41 M €2.15 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Petra Murárová
Od 2025-10-30
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Roman Murár
Od 2022-06-29
IP
Konateľ
Ing. Petra Murárová
Od 2004-01-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Roman Murár Konateľ 2004-01-23
Ing. Petra Murárová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-06-29 2025-10-29
Ing. Petra Murárová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-08-01 2022-06-28
Ing. Roman Murár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-08-01 2022-06-28
Ing. Petra Murárová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-01-23 2007-07-31
Ing. Petra Murárová Konateľ 2004-01-23 2007-07-31
Ing. Petra Murárová Konateľ 2004-01-23 2025-10-29
Ing. Roman Murár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-01-23 2007-07-31
Ing. Roman Murár Konateľ 2004-01-23 2007-07-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SLAVKOF invest s. r. o.RPO
Sídlo
Pribinova 19276/38A
Vznik
2004-01-23 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35874139RPO
DIČ
2021780167FS
IČ DPH
SK2021780167 · aktívneFS
NACE
8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLAVKOF invest s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35874139/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35874139/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35874139",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →