SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SILCOTEC EUROPE (SK) s.r.o.

  • IČO35872527
  • DIČ2021778473
  • IČ DPHSK2021778473
  • NACE2732 · Výroba ost.elektr.drôtov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Komárno, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.elektr.drôtov, 9 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-electrical
Tržby · 2025 7.04 mil. € Zisk 215k €
Zamestnanci 200–249 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
7.04mil. €
↘ -5.7% YoY
EBITDA · 2025
544k €
Čistý zisk · 2025
215k €
Aktíva spolu
3.25mil. €
Zamestnanci
200–249
CRZ zmluvy
9
Σ 15k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 46 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 5M 8M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 7.04 mil. € 544k € 215k € 3.25 mil. € RUZ závierka
2024 7.47 mil. € 627k € 279k € 3.07 mil. € RUZ závierka
2023 6.2 mil. € 516k € 213k € 2.73 mil. € RUZ závierka
2022 4.2 mil. € 429k € 163k € 3 mil. € RUZ závierka
2021 3.4 mil. € 333k € 102k € 2.82 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby7.04 M €7.47 M €6.20 M €4.20 M €3.40 M €4.06 M €
EBITDA544 tis. €627 tis. €516 tis. €429 tis. €333 tis. €363 tis. €
EBITDA marža7.7 %8.4 %8.3 %10.2 %9.8 %8.9 %
Čistý zisk215 tis. €279 tis. €213 tis. €163 tis. €102 tis. €117 tis. €
Aktíva spolu3.25 M €3.07 M €2.73 M €3.00 M €2.82 M €2.69 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JW
Konateľ
Jonathan William Boaden
Od 2021-04-01
PS
Konateľ
Paul Stephen Bullock
Od 2021-04-01
DM
Konateľ
Darren Morris
Od 2018-06-08
Do 2021-10-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Darren Morris Konateľ 2018-06-08 2021-04-01
Stephen Bullock Konateľ 2004-01-07 2018-06-08
Stephen Bullock Konateľ 2004-01-07 2018-06-26

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SILCOTEC EUROPE (SK) s.r.o.RPO
Sídlo
Družstevná 14
Vznik
2004-01-07 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35872527RPO
DIČ
2021778473FS
IČ DPH
SK2021778473 · aktívneFS
NACE
2732 · Výroba ost.elektr.drôtov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Komárno
Krajina
SK
IBAN
SK1511000000002625846494FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 15k € celková hodnota 2025-12-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-12-02 Centrum pre deti a rodiny Komárno Darovacia zmluva 3 000 €
2024-11-26 Centrum pre deti a rodiny Komárno Darovacia zmluva 3 000 €
2023-11-06 Centrum pre deti a rodiny Komárno Darovacia zmluva 3 000 €
2022-12-16 Centrum pre deti a rodiny Komárno Darovacia zmluva FD4/2022 3 000 €
2021-12-06 Centrum pre deti a rodiny Komárno Darovacia zmluva 5/2021 FD 3 000 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
SILCOTEC EUROPE (SK) s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-electrical. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35872527/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35872527/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35872527",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →