SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 Media7 development s.r.o.

  • IČO35868775
  • DIČ2021754559
  • IČ DPHSK2021754559
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4712.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit D · 45/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 129k € Zisk 26k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
129k €
↘ -75.2% YoY
EBITDA · 2024
39k €
Čistý zisk · 2024
26k €
Aktíva spolu
344k €
Zamestnanci
1
Kredit
D· 45/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 6 923 €
Dlh zdravotnej poisťovne 660 €
Dlh sociálnej poisťovne 917 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
45 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 458k 916k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 129k € 39k € 26k € 344k € RUZ závierka
2023 519k € 19k € 13k € 305k € RUZ závierka
2022 1.26 mil. € 38k € 26k € 523k € RUZ závierka
2021 1.26 mil. € 80k € 60k € 407k € RUZ závierka
2020 682k € 89k € 68k € 388k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby129 tis. €519 tis. €1.26 M €1.26 M €682 tis. €624 tis. €
EBITDA39 tis. €19 tis. €38 tis. €80 tis. €89 tis. €49 tis. €
EBITDA marža30.4 %3.6 %3 %6.4 %13 %7.9 %
Čistý zisk26 tis. €13 tis. €26 tis. €60 tis. €68 tis. €35 tis. €
Aktíva spolu344 tis. €305 tis. €523 tis. €407 tis. €388 tis. €212 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Baranec
Od 2015-06-02
MB
Konateľ
Martin Baranec
Od 2003-10-31
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Baranec
Od 2007-11-09
Do 2015-06-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Martin Baranec Konateľ 2003-10-31 2022-05-23
Martin Baranec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-31 2007-11-08
RSDr. Jozef Baranec, CSc. Konateľ 2003-10-31 2007-06-29
RSDr. Jozef Baranec, CSc. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-31 2007-11-08
RSDr. Jozef Baranec, CSc. Konateľ 2003-10-31 2007-11-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Media7 development s.r.o.RPO
Sídlo
Belinského 1050/14
Vznik
2003-10-31 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35868775RPO
DIČ
2021754559FS
IČ DPH
SK2021754559 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2811000000002621802427FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Media7 development s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35868775/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35868775/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35868775",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →