SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MK ADVERTISING, s.r.o.

  • IČO35864940
  • DIČ2020290415
  • IČ DPHSK2020290415
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.14mil. €
↘ -1.4% YoY
EBITDA · 2025
59k €
Čistý zisk · 2025
25k €
Aktíva spolu
915k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 20k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 40 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 419k 839k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.14 mil. € 59k € 25k € 915k € RUZ závierka
2024 1.15 mil. € 95k € 68k € 639k € RUZ závierka
2023 839k € 33k € 25k € 447k € RUZ závierka
2022 1.16 mil. € 61k € 46k € 381k € RUZ závierka
2021 595k € 52k € 38k € 254k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.14 M €1.15 M €839 tis. €1.16 M €595 tis. €448 tis. €
EBITDA59 tis. €95 tis. €33 tis. €61 tis. €52 tis. €12 tis. €
EBITDA marža5.2 %8.2 %4 %5.3 %8.7 %2.7 %
Čistý zisk25 tis. €68 tis. €25 tis. €46 tis. €38 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu915 tis. €639 tis. €447 tis. €381 tis. €254 tis. €165 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Katarína Ondrášiková
Od 2022-10-12
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miloš Stuchlík
Od 2022-05-24
IM
Konateľ
Ing. Miloš Stuchlík
Od 2007-10-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
PhDr. Katarína Ondrášiková Konateľ 2003-08-28
Ing. Miloš Stuchlík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-10-18 2022-05-23
PhDr. Katarína Ondrášiková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-10-18 2022-10-11
PhDr. Katarína Ondrášiková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-08-28 2007-10-17
PhDr. Katarína Ondrášiková Konateľ 2003-08-28 2022-05-23
PhDr. Viera Chilá Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-08-28 2007-10-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MK ADVERTISING, s.r.o.RPO
Sídlo
Nevädzova 6
Vznik
2003-08-28 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35864940RPO
DIČ
2020290415FS
IČ DPH
SK2020290415 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK8111110000001311165018FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 20k € celková hodnota 2023-10-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-07-09 Sociálna poisťovňa, ústredie Zmluva na dodávku a montáž informačného systému 20k €
2023-10-09 Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne Zmluva o nefinančnej podpore č. 227/2023 0 €
2021-04-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí FP v rámci projektu "Prvá pomoc" - opatr. č. 1, 3A alebo 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MK ADVERTISING, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35864940/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35864940/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35864940",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →