🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava 35 · SK
ŠAFARIK Trade, s.r.o.
IČO35862521DIČ2021736409IČ DPHSK2021736409NACE3312 · Oprava strojovEST.2003 · 23r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 91/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 91/100
A+
91/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.63mil. €
↗ +30.0% YoY
EBITDA · 2025
69k €
Čistý zisk · 2025
-1 059 €
Aktíva spolu
462k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
4
Σ 258k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ŠAFARIK Trade, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.63 mil. € | 69k € | -1 059 € | 462k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.25 mil. € | 30k € | -48k € | 447k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.74 mil. € | 63k € | 3 826 € | 480k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.19 mil. € | 45k € | -1 195 € | 498k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.64 mil. € | 105k € | 41k € | 356k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.63 M € | 1.25 M € | 1.74 M € | 1.19 M € | 1.64 M € | 1.58 M € |
| EBITDA | 69 tis. € | 30 tis. € | 63 tis. € | 45 tis. € | 105 tis. € | 98 tis. € |
| EBITDA marža | 4.3 % | 2.4 % | 3.6 % | 3.8 % | 6.4 % | 6.2 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | -48 tis. € | 4 tis. € | -1 tis. € | 41 tis. € | 33 tis. € |
| Aktíva spolu | 462 tis. € | 447 tis. € | 480 tis. € | 498 tis. € | 356 tis. € | 362 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-10-25 | Zoologická záhrada Bratislava | KÚPNA ZMLUVA č. č. 051/INV-043/2023 | 93k € |
| 2022-12-08 | Mäsovýroba Kopčany s.r.o. | Kúpna zmluva- Mraziarenský box | 78k € |
| 2023-03-07 | Nitriansky samosprávny kraj | Kúpna zmluva č. 133/2023 | 69k € |
| 2024-09-25 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody Ružomberok | Zmluva o dielo | 18k € |
| 2013-02-08 | Psychiatrická nemocnica, Pezinok | Zmluva o dielo | 8 649 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LŠ
Konateľ
Lukáš Šafárik
MŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marian Šafarik
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ingrid Šafariková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marian Šafarik | Konateľ | 2003-07-24 | — |
| Marian Šafarik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-04-22 | 2022-05-23 |
| Mgr. Ingrid Šafariková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-04-22 | 2022-05-23 |
| Marian Šafarik | Konateľ | 2003-07-24 | 2022-05-23 |
| Marián Šafárik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-07-24 | 2010-04-21 |
| Marián Šafárik | Konateľ | 2003-07-24 | 2010-04-21 |
| Mgr. Ingrid Šafariková | Konateľ | 2003-07-24 | 2012-05-10 |
| Mgr. Ingrid Šafariková | Konateľ | 2003-07-24 | 2012-04-27 |
| Mgr. Ingrid Šafáriková | Konateľ | 2003-07-24 | 2010-04-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marian Šafarik
Ingrid Šafariková
Marian Šafarik
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ŠAFARIK Trade, s.r.o.RPO
Sídlo
Gelnická 1
Vznik
2003-07-24 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35862521RPO
DIČ
2021736409FS
IČ DPH
SK2021736409 · aktívneFS
NACE
3312 · Oprava strojov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava 35
Krajina
SK
IBAN
SK7775000000004000296217FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35862521/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35862521/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35862521", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.