SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BITUMAT SK s. r. o.

  • IČO35857561
  • DIČ2020240189
  • IČ DPHSK2020240189
  • NACE4683

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4683, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 12.27 mil. € Zisk -150k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
12.27mil. €
↗ +2.9% YoY
EBITDA · 2024
-4 448 €
Čistý zisk · 2024
-150k €
Aktíva spolu
4.76mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
7
Σ 414k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 25 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 8M 17M 26M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 12.27 mil. € -4 448 € -150k € 4.76 mil. € RUZ závierka
2023 11.93 mil. € 445k € 196k € 5.23 mil. € RUZ závierka
2022 23.28 mil. € 1.59 mil. € 1.04 mil. € 8.4 mil. € RUZ závierka
2021 20.01 mil. € 957k € 594k € 7.04 mil. € RUZ závierka
2020 10.97 mil. € 605k € 315k € 3.99 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby12.27 M €11.93 M €23.28 M €20.01 M €10.97 M €8.55 M €
EBITDA-4 tis. €445 tis. €1.59 M €957 tis. €605 tis. €361 tis. €
EBITDA marža-0 %3.7 %6.8 %4.8 %5.5 %4.2 %
Čistý zisk-150 tis. €196 tis. €1.04 M €594 tis. €315 tis. €111 tis. €
Aktíva spolu4.76 M €5.23 M €8.40 M €7.04 M €3.99 M €2.75 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JC
Konateľ
Jakub Csutora
Od 2023-11-14
IR
Konateľ
Ing. Róbert Csutora
Od 2022-12-16
IN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Norbert Csutora
Od 2022-05-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Norbert Csutora Konateľ 2013-09-25
Erika Krčová Konateľ 2021-09-29 2023-09-08
Erika Krčová Konateľ 2021-09-29 2023-08-22
Andrej Špánik Konateľ 2015-01-23 2022-08-17
Andrej Špánik Konateľ 2015-01-23 2022-08-09
Ing. Norbert Csutora Konateľ 2013-09-25 2022-08-17
Ing. Miroslav Slabý Konateľ 2011-07-06 2021-09-29
Ing. Miroslav Slabý Konateľ 2011-07-06 2021-12-06
Ing. Tichomír Lelovics Konateľ 2011-07-06 2015-01-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Norbert Csutora
od 2017-08-02
Norbert Csutora
od 2017-01-31 · do 2017-08-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BITUMAT SK s. r. o.RPO
Sídlo
Bojnická 18
Vznik
2003-04-08 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35857561RPO
DIČ
2020240189FS
IČ DPH
SK2020240189 · aktívneFS
NACE
4683
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0811110000001194518012FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 414k € celková hodnota 2026-05-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-02-20 Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s. Rámcová dohoda 192k €
2025-06-17 Mestská časť Bratislava-Petržalka Povlakové krytiny 2025 93k €
2024-04-08 Mestská časť Bratislava-Petržalka Izolačný materiál 76k €
2024-04-08 Mestská časť Bratislava-Petržalka Povlakové krytiny 53k €
2021-03-26 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja Kúpna zmluva 17k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BITUMAT SK s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35857561/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35857561/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35857561",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →