AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 KONTI a. s.

  • IČO35857463
  • DIČ2021720767
  • IČ DPHSK2021720767
  • NACE4100

Akciová spoločnosť, registrovaná 2003, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 22.44 mil. € Zisk 1.62 mil. €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
22.44mil. €
↘ -6.6% YoY
EBITDA · 2024
2.35mil. €
Čistý zisk · 2024
1.62mil. €
Aktíva spolu
9.07mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
7
Σ 13.83 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 108 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 9M 17M 26M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 22.44 mil. € 2.35 mil. € 1.62 mil. € 9.07 mil. € RUZ závierka
2023 24.02 mil. € 1.95 mil. € 1.36 mil. € 9.11 mil. € RUZ závierka
2022 22.29 mil. € 645k € 435k € 6.99 mil. € RUZ závierka
2021 11.46 mil. € 187k € 18k € 5.29 mil. € RUZ závierka
2020 13.32 mil. € -152k € -298k € 5.46 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby22.44 M €24.02 M €22.29 M €11.46 M €13.32 M €18.73 M €
EBITDA2.35 M €1.95 M €645 tis. €187 tis. €-152 tis. €405 tis. €
EBITDA marža10.5 %8.1 %2.9 %1.6 %-1.1 %2.2 %
Čistý zisk1.62 M €1.36 M €435 tis. €18 tis. €-298 tis. €241 tis. €
Aktíva spolu9.07 M €9.11 M €6.99 M €5.29 M €5.46 M €6.65 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Člen dozorného orgánu
Ing. Daniel Benko
Od 2022-08-10
IM
Člen predstavenstva
Ing. Miroslav Partel
Od 2022-08-10
IR
Člen predstavenstva
Ing. Richard Čechovič
Od 2022-08-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Zdeněk Malina Predseda predstavenstva 2022-08-10
Ing. Zdeněk Malina Člen dozorného orgánu 2022-08-10
Matúš Čechovič Člen dozorného orgánu 2022-08-10
Ing. Daniel Benko Člen dozorného orgánu 2018-09-14 2022-09-27
Ing. Daniel Benko Člen dozorného orgánu 2018-09-14 2022-08-10
Ing. Miroslav Partel člen predstavenstva 2017-03-20 2022-09-27
Ing. Miroslav Partel člen predstavenstva 2017-03-20 2022-08-10
Ing. Miroslav Partel predseda predstavenstva 2017-03-20 2017-08-23
Ing. Richard Čechovič člen predstavenstva 2017-03-20 2022-08-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Zdeněk Malina
od 2026-02-16
Richard Čechovič
od 2017-06-02
Miroslav Partel
od 2017-06-02
Zdeněk Malina
od 2018-01-09 · do 2026-02-16
Zdeněk Malina
od 2017-06-02 · do 2018-01-09
Richard Čechovič
od 2017-01-31 · do 2017-06-02
Zdeněk Malina
od 2017-01-31 · do 2017-06-02
Miroslav Partel
od 2017-01-31 · do 2017-06-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KONTI a. s.RPO
Sídlo
Hraničná 18
Vznik
2003-04-22 · 23 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35857463RPO
DIČ
2021720767FS
IČ DPH
SK2021720767 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4609000000000177118362FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 13.83 mil. € celková hodnota 2026-04-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-02-11 Železnice Slovenskej republiky Zmluva o dielo 6.75 mil. €
2024-02-15 Slovenské národné divadlo Zmluva o dielo 5.73 mil. €
2015-10-05 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Zmluva o dielo - Úprava vnútorných a vonkajších priestorov na HP Jarovce, (Jarovce - Kittsee) 684k €
2025-05-07 Hlavné mesto SR Bratislava Obnova a revitalizácia Kochovej záhrady - stavebné práce 546k €
2025-10-17 Mestský súd Bratislava IV KONTI, a.s., Bratislava 392k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KONTI a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35857463/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35857463/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35857463",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →