SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 World Business Association, s.r.o.
- IČO35851899
- DIČ2020289414
- IČ DPHSK2020289414
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
133k €
↘ -11.2% YoY
EBITDA · 2024
-23k €
Čistý zisk · 2024
-56k €
Aktíva spolu
119k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
86 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 133k € | -23k € | -56k € | 119k € | RUZ závierka |
| 2023 | 150k € | 15k € | -16k € | 203k € | RUZ závierka |
| 2022 | 130k € | -1 113 € | -32k € | 183k € | RUZ závierka |
| 2021 | 132k € | 10k € | -17k € | 173k € | RUZ závierka |
| 2020 | 220k € | 39k € | 14k € | 108k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 133 tis. € | 150 tis. € | 130 tis. € | 132 tis. € | 220 tis. € | 186 tis. € |
| EBITDA | -23 tis. € | 15 tis. € | -1 tis. € | 10 tis. € | 39 tis. € | 24 tis. € |
| EBITDA marža | -17.2 % | 10.2 % | -0.9 % | 7.7 % | 17.8 % | 13 % |
| Čistý zisk | -56 tis. € | -16 tis. € | -32 tis. € | -17 tis. € | 14 tis. € | -8 tis. € |
| Aktíva spolu | 119 tis. € | 203 tis. € | 183 tis. € | 173 tis. € | 108 tis. € | 104 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Morgenstern
IM
Konateľ
Ing. Marek Morgenstern
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Morgenstern
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marek Morgenštern | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-03-12 | 2009-07-27 |
| Ing. Marek Morgenštern | Konateľ | 2003-02-07 | 2009-07-27 |
| Ing. Marek Morgenštern | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-02-07 | 2004-03-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
World Business Association, s.r.o.RPO
Sídlo
Palisády 33
Vznik
2003-02-07 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35851899RPO
DIČ
2020289414FS
IČ DPH
SK2020289414 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3202000000003956532953FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
World Business Association, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35851899/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35851899/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35851899", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →