AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 FinCo Services, a.s.

  • IČO35848979
  • DIČ2021699108
  • IČ DPHSK2021699108
  • LEI097900BHMV0000112027
  • NACE6622 · Čin.poisťovacích agentov

Akciová spoločnosť, registrovaná 2002, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Čin.poisťovacích agentov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.07mil. €
↗ +23.5% YoY
EBITDA · 2024
21k €
Čistý zisk · 2024
16k €
Aktíva spolu
550k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 131 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 387k 775k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.07 mil. € 21k € 16k € 550k € RUZ závierka
2023 864k € 4 277 € 2 501 € 505k € RUZ závierka
2022 962k € 23k € 18k € 645k € RUZ závierka
2021 954k € 52k € 42k € 657k € RUZ závierka
2020 1.04 mil. € 50k € 39k € 697k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.07 M €864 tis. €962 tis. €954 tis. €1.04 M €936 tis. €
EBITDA21 tis. €4 tis. €23 tis. €52 tis. €50 tis. €19 tis. €
EBITDA marža2 %0.5 %2.3 %5.4 %4.8 %2 %
Čistý zisk16 tis. €3 tis. €18 tis. €42 tis. €39 tis. €15 tis. €
Aktíva spolu550 tis. €505 tis. €645 tis. €657 tis. €697 tis. €589 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VP
Člen predstavenstva
Vilém Podliska
Od 2024-06-20
IT
Člen predstavenstva
Ing. Tomáš Kročian
Od 2024-01-15
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. Andrea Piešová
Od 2023-09-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Július Rusňák Podpredseda predstavenstva 2023-09-19
Ing. Petr Hora Člen dozorného orgánu 2023-09-19
Ing. Róbert Vitkovský Člen dozorného orgánu 2023-09-19
Petr Hrubý Predseda predstavenstva 2023-09-19
Vilém Podliska člen predstavenstva 2019-06-20 2022-11-29
Vilém Podliska Člen predstavenstva 2019-06-20 2024-07-23
Vilém Podliska Člen predstavenstva 2019-06-20 2024-06-20
Ing. Tomáš Kročian člen predstavenstva 2019-01-15 2024-01-15
Ing. Tomáš Kročian člen predstavenstva 2019-01-15 2024-07-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FinCo Services, a.s.RPO
Sídlo
Pribinova 25
Vznik
2002-12-05 · 24 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35848979RPO
DIČ
2021699108FS
IČ DPH
SK2021699108 · aktívneFS
LEI
097900BHMV0000112027GLEIF
NACE
6622 · Čin.poisťovacích agentov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2302000000002727596756FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FinCo Services, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35848979/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35848979/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35848979",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →