AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Infinity relations a.s.

  • IČO35848791
  • DIČ2020289040
  • IČ DPHSK2020289040
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Akciová spoločnosť, registrovaná 2002, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit C · 58/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
451k €
↗ +13.7% YoY
EBITDA · 2024
-104k €
Čistý zisk · 2024
-128k €
Aktíva spolu
2.66mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
C· 58/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 15k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
58 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 164k 328k 496k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 451k € -104k € -128k € 2.66 mil. € RUZ závierka
2023 397k € -70k € -105k € 2.59 mil. € RUZ závierka
2022 350k € -123k € -174k € 2.62 mil. € RUZ závierka
2021 240k € -60k € -114k € 2.67 mil. € RUZ závierka
2020 320k € -33k € -68k € 2.65 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby451 tis. €397 tis. €350 tis. €240 tis. €320 tis. €555 tis. €
EBITDA-104 tis. €-70 tis. €-123 tis. €-60 tis. €-33 tis. €39 tis. €
EBITDA marža-22.9 %-17.7 %-35.1 %-25 %-10.3 %6.9 %
Čistý zisk-128 tis. €-105 tis. €-174 tis. €-114 tis. €-68 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu2.66 M €2.59 M €2.62 M €2.67 M €2.65 M €2.57 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Člen dozorného orgánu
Ing. Pavel Václav
Od 2019-04-11
IR
Člen dozorného orgánu
Ing Radoslav Daniš
Od 2019-04-11
ME
Člen dozorného orgánu
Mgr. Eva Čížiková
Od 2019-04-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Rudolf Čížik Predseda predstavenstva 2019-04-11
Ing. Pavel Václav Člen dozorného orgánu 2007-02-28 2019-04-11
Ing. Pavel Václav Člen dozorného orgánu 2007-02-28 2021-08-20
Ing. Radoslav Daniš člen predstavenstva 2007-02-28 2019-04-11
Ing. Radoslav Daniš člen predstavenstva 2007-02-28 2021-08-20
Veronika Tahotná Člen dozorného orgánu 2007-02-28 2021-08-20
Veronika Tahotná Člen dozorného orgánu 2007-02-28 2019-04-11
Zuzana Vavrušová Člen dozorného orgánu 2007-02-28 2021-08-20
Zuzana Vavrušová Člen dozorného orgánu 2007-02-28 2019-04-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Rudolf Čížik
od 2021-01-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Infinity relations a.s.RPO
Sídlo
Trnavská cesta 177/82A
Vznik
2002-12-10 · 24 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35848791RPO
DIČ
2020289040FS
IČ DPH
SK2020289040 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK0302000000004129097251FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-08-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevkuv rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3Bpodľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplneníniektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2020-05-12 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Infinity relations a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35848791/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35848791/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35848791",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →