AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 EZ-ELEKTROMONT, a.s.

  • IČO35845678
  • DIČ2020263102
  • IČ DPHSK2020263102
  • NACE4321 · Elektrická inštalácia

Akciová spoločnosť, registrovaná 2002, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia, 19 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.74 mil. € Zisk 198k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.74mil. €
↘ -2.6% YoY
EBITDA · 2025
294k €
Čistý zisk · 2025
198k €
Aktíva spolu
1.65mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
19
Σ 1.67 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.74 mil. € 294k € 198k € 1.65 mil. € RUZ závierka
2024 3.84 mil. € 72k € 39k € 1.76 mil. € RUZ závierka
2023 4.03 mil. € 100k € 58k € 1.65 mil. € RUZ závierka
2022 2.04 mil. € 39k € 4 614 € 1.19 mil. € RUZ závierka
2021 999k € 36k € 2 666 € 985k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.74 M €3.84 M €4.03 M €2.04 M €999 tis. €1.17 M €
EBITDA294 tis. €72 tis. €100 tis. €39 tis. €36 tis. €84 tis. €
EBITDA marža7.9 %1.9 %2.5 %1.9 %3.6 %7.2 %
Čistý zisk198 tis. €39 tis. €58 tis. €5 tis. €3 tis. €42 tis. €
Aktíva spolu1.65 M €1.76 M €1.65 M €1.19 M €985 tis. €807 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RB
Člen predstavenstva
Roman Belušík
Od 2024-08-22
VS
Člen dozorného orgánu
Vladimír Sabela
Od 2024-08-22
BM
Člen dozorného orgánu
Bc. Marek Vnuk
Od 2024-04-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Teplan podpredseda predstavenstva 2007-11-27
Ján Vizműller člen predstavenstva 2004-01-27
Roman Jurda predseda predstavenstva 2004-01-27
Ing. Juraj Vrábel člen predstavenstva 2002-10-24
Ing. Pavol Sloboda Člen dozorného orgánu 2002-10-24
Michal Vrábel Člen predstavenstva 2021-08-03 2024-08-22
Michal Vrábel Člen predstavenstva 2021-08-03 2024-09-09
Milan Vrábel Člen predstavenstva 2021-08-03 2022-03-30
Roman Belušík Člen dozorného orgánu 2019-05-13 2024-09-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Roman Jurda
od 2017-12-18
Pavol Sloboda
od 2017-12-18
Ján Teplan
od 2017-12-18
Juraj Vrábel
od 2017-12-18
Milan Vrábel
od 2017-12-18
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EZ-ELEKTROMONT, a.s.RPO
Sídlo
Ivánska cesta 23
Vznik
2002-10-24 · 24 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35845678RPO
DIČ
2020263102FS
IČ DPH
SK2020263102 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK9602000000002230961359FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
19 zmlúv 1.67 mil. € celková hodnota 2026-05-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-06-28 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení, ČASŤ 4 – elektrické zariadenia NN 925k €
2024-06-28 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení, ČASŤ 5 – elektrické zariadenia - VN 258k €
2022-11-14 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Servis a opravy VN - VDÚ a Odboru správy majetku 240k €
2022-04-04 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. DODATOK Č.1 k ZMLUVE O DIELO č. ZoD/353/2021/BVS zo dňa 03.11.2021 152k €
2022-05-31 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik Zmluva o dielo - MVE Krpeľany, oprava silnoprúdových elektrických častí 41k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EZ-ELEKTROMONT, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35845678/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35845678/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35845678",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →