SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ROTAREX, s.r.o.

  • IČO35845562
  • DIČ2020288809
  • IČ DPHSK2020288809
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 34k € Zisk -3 026 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
34k €
↗ +438.3% YoY
EBITDA · 2025
-1 407 €
Čistý zisk · 2025
-3 026 €
Aktíva spolu
282k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 32k 63k 96k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 34k € -1 407 € -3 026 € 282k € RUZ závierka
2024 6 283 € -27k € -30k € 75k € RUZ závierka
2023 49k € 16k € 553 € 145k € RUZ závierka
2022 87k € 47k € 1 256 € 158k € RUZ závierka
2021 50k € 19k € 61 € 234k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby34 tis. €6 tis. €49 tis. €87 tis. €50 tis. €97 tis. €
EBITDA-1 tis. €-27 tis. €16 tis. €47 tis. €19 tis. €52 tis. €
EBITDA marža-4.2 %-432.3 %33 %53.6 %37.1 %53.8 %
Čistý zisk-3 tis. €-30 tis. €553 €1 tis. €61 €772 €
Aktíva spolu282 tis. €75 tis. €145 tis. €158 tis. €234 tis. €244 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubomír Brath
Od 2023-04-29
Konateľ
Ing. Ľubomír Brath
Od 2023-04-12
IB
Konateľ
Ing. Branislav Pribylka
Od 2003-01-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ľubomír Brath Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-24 2023-04-28
Branislav Pribylka Konateľ 2003-01-28 2007-01-22
Ing. Ľubomír Brath Konateľ 2002-10-17 2003-01-28
Ing. Ľubomír Brath Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-10-17 2022-05-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ROTAREX, s.r.o.RPO
Sídlo
Leškova 3
Vznik
2002-10-17 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35845562RPO
DIČ
2020288809FS
IČ DPH
SK2020288809 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2211110000001310900009FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ROTAREX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35845562/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35845562/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35845562",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →