SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LIB STAV, spol. s r.o.
- IČO35844884
- DIČ2021688658
- NACE7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom ost.stroj.,tov..
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 40/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2023
16k €
Zisk 2 552 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2023
16k €
EBITDA · 2023
2 552 €
Čistý zisk · 2023
2 552 €
Aktíva spolu
335k €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 40/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
35k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
134 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
D
40 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 16k € | 2 552 € | 2 552 € | 335k € | RUZ závierka |
| 2022 | — | 15k € | -20k € | 332k € | RUZ závierka |
| 2021 | 7 722 € | 12k € | -41k € | 367k € | RUZ závierka |
| 2020 | — | 2 367 € | -67k € | 517k € | RUZ závierka |
| 2019 | 67k € | 50k € | -18k € | 484k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 16 tis. € | — | 8 tis. € | — | 67 tis. € | 96 tis. € |
| EBITDA | 3 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € | 2 tis. € | 50 tis. € | -88 tis. € |
| EBITDA marža | 15.6 % | — | 161.9 % | — | 73.7 % | -91.8 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | -20 tis. € | -41 tis. € | -67 tis. € | -18 tis. € | -170 tis. € |
| Aktíva spolu | 335 tis. € | 332 tis. € | 367 tis. € | 517 tis. € | 484 tis. € | 630 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
NŠ
Konateľ
Nenad Šarić
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Bordáš
MB
Konateľ
Milan Bordáš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Milan Bordáš | Konateľ | 2023-07-17 | 2024-05-02 |
| JUDr. Zsolt Libai | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-07-27 | 2023-08-02 |
| JUDr. Zsolt Libai | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-03-30 | 2022-07-26 |
| JUDr. Zsolt Libai | Konateľ | 2002-10-02 | 2023-07-17 |
| JUDr. Zsolt Libai | Konateľ | 2002-10-02 | 2023-08-02 |
| Róbert Dian | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-02 | 2016-03-29 |
| Zsolt Libai | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-02 | 2016-03-29 |
| Zsolt Libai | Konateľ | 2002-10-02 | 2016-03-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Zsolt Libai
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
LIB STAV, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Údernícka 10
Vznik
2002-10-02 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35844884RPO
DIČ
2021688658FS
NACE
7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-11-13 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - "Kovarce, POH, rieka Nitra, rkm 86,650-87,300, oprava" | 147k € |
| 2017-11-03 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - "VN Čerenec - oprava oplotenia, spevnených plôch, vonkajšieho osvetlenia" | 47k € |
| 2017-12-18 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo "Kovarce, POH, rieka Nitra, rkm 86,650-87,300, oprava" č. 1976/2017-PN - zmena termínu plnenia | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LIB STAV, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35844884/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35844884/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35844884", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →