SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SP Digitalizácia, s. r. o.
- IČO35843390
- DIČ2020288314
- IČ DPHSK2020288314
- NACE6310
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Bratislava - mestská časť Rača, SK. Pôsobí v odvetví 6310, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.45 mil. €
Zisk 52k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.45mil. €
↗ +20.9% YoY
EBITDA · 2024
65k €
Čistý zisk · 2024
52k €
Aktíva spolu
326k €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
3
Σ 47k €
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.45 mil. € | 65k € | 52k € | 326k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.2 mil. € | -66k € | -72k € | 383k € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.16 mil. € | -67k € | -115k € | 773k € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.63 mil. € | -222k € | -267k € | 799k € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.16 mil. € | -152k € | -194k € | 809k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.45 M € | 1.20 M € | 3.16 M € | 2.63 M € | 2.16 M € | 2.39 M € |
| EBITDA | 65 tis. € | -66 tis. € | -67 tis. € | -222 tis. € | -152 tis. € | 303 tis. € |
| EBITDA marža | 4.5 % | -5.5 % | -2.1 % | -8.4 % | -7 % | 12.7 % |
| Čistý zisk | 52 tis. € | -72 tis. € | -115 tis. € | -267 tis. € | -194 tis. € | 269 tis. € |
| Aktíva spolu | 326 tis. € | 383 tis. € | 773 tis. € | 799 tis. € | 809 tis. € | 1.17 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ondřej Holík
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matúš Gerek
MC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Chlpáň
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ondřej Holík | Konateľ | 2002-09-11 | — |
| Mária Lambrecht | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-04-05 | 2024-01-04 |
| Michal Helcman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-09 | 2024-01-04 |
| Miguel Lambrecht | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-09 | 2023-04-04 |
| Ondřej Holík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2024-01-04 |
| Matúš Gerek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-02-21 | 2022-08-08 |
| Michal Helcman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-02-21 | 2022-08-08 |
| Miguel Lambrecht | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-02-21 | 2022-08-08 |
| Milan Chlpáň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-02-21 | 2022-08-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ondřej Holík
Ondřej Holík
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SP Digitalizácia, s. r. o.RPO
Sídlo
Račianska 8014/153
Vznik
2002-09-11 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35843390RPO
DIČ
2020288314FS
IČ DPH
SK2020288314 · aktívneFS
NACE
6310
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Rača
Krajina
SK
IBAN
CZ0355000000007224629029FS
Bankové účty
31 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-04-01 | Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny | o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne a na úhradu | 36k € |
| 2020-04-03 | Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny | o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne a na úhradu | 31k € |
| 2021-04-13 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne a na úhradu nákladov na dopravu zamestnancov podľa § 60 ods. 2 zákona č. 5 /2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov n | 28k € |
| 2022-03-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 26k € |
| 2022-06-23 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 15k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SP Digitalizácia, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35843390/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35843390/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35843390", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →