SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SD - Služby, s.r.o.

  • IČO35840277
  • DIČ2020226164
  • IČ DPHSK2020226164
  • NACE4321 · Elektrická inštalácia

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
654k €
↗ +16.7% YoY
EBITDA · 2025
74k €
Čistý zisk · 2025
45k €
Aktíva spolu
258k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 246k 492k 746k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 654k € 74k € 45k € 258k € RUZ závierka
2024 560k € 47k € 27k € 232k € RUZ závierka
2023 467k € 32k € 21k € 213k € RUZ závierka
2022 678k € 82k € 59k € 361k € RUZ závierka
2021 504k € 67k € 45k € 243k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby654 tis. €560 tis. €467 tis. €678 tis. €504 tis. €615 tis. €
EBITDA74 tis. €47 tis. €32 tis. €82 tis. €67 tis. €89 tis. €
EBITDA marža11.3 %8.3 %6.8 %12.1 %13.2 %14.4 %
Čistý zisk45 tis. €27 tis. €21 tis. €59 tis. €45 tis. €66 tis. €
Aktíva spolu258 tis. €232 tis. €213 tis. €361 tis. €243 tis. €362 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Földes
Od 2022-07-29
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Földes
Od 2011-01-01
IO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Otília Földesová
Od 2022-07-29
Do 2025-07-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ladislav Földes Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-01-04 2022-07-28
Ing. Otília Földesová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-10-19 2022-07-28
Pavol Földes Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-02-10 2010-10-18
Dušan Rajtík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-06-21 2011-01-03
Dušan Rajtík Konateľ 2002-06-21 2011-01-03
Dušan Rajtík Konateľ 2002-06-21 2005-02-09
Dušan Rajtík Konateľ 2002-06-21 2010-12-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SD - Služby, s.r.o.RPO
Sídlo
Borekova 6
Vznik
2002-06-21 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35840277RPO
DIČ
2020226164FS
IČ DPH
SK2020226164 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0331000000004080011700FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2021-06-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-04-12 Univerzita Komenského v Bratislave - Prírodovedecká fakulta Zmluva o dielo 38k €
2021-06-18 Univerzita Komenského v Bratislave - Prírodovedecká fakulta DODATOK č.1 k ZMLUVE O DIELO 0 €
2020-06-17 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SD - Služby, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35840277/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35840277/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35840277",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →