🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Oravská Lesná · SK

Penzión Kohútik s. r. o.

IČO35836831DIČ2021672543IČ DPHSK2021672543NACE6831 · Realitné kancelárieEST.2002 · 24r.
Compliance · Enhanced due diligenceKredit · A+ · 92/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Enhanced due diligence
Jeden alebo viac mäkkých signálov spustilo rozšírenú previerku — preskúmaj pred onboardingom.
Prečo? Politicky exponovaná osoba v štatutári
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
241k €
↘ -18.3% YoY
EBITDA · 2025
68k €
Čistý zisk · 2025
153 €
Aktíva spolu
1.16mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 1 300 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Penzión Kohútik s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 115k 231k 350k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 241k € 68k € 153 € 1.16 mil. € RUZ závierka
2024 295k € 82k € 1 092 € 1.23 mil. € RUZ závierka
2023 318k € 74k € 5 325 € 1.25 mil. € RUZ závierka
2022 310k € 98k € 22k € 1.27 mil. € RUZ závierka
2021 190k € 75k € 662 € 1.3 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby241 tis. €295 tis. €318 tis. €310 tis. €190 tis. €292 tis. €
EBITDA68 tis. €82 tis. €74 tis. €98 tis. €75 tis. €76 tis. €
EBITDA marža28.1 %27.8 %23.2 %31.7 %39.4 %26.1 %
Čistý zisk153 €1 tis. €5 tis. €22 tis. €662 €16 tis. €
Aktíva spolu1.16 M €1.23 M €1.25 M €1.27 M €1.30 M €1.58 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 1 300 € celková hodnota 2025-05-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-04-26 Úrad práce, sociálných vecí a rodiný Námestovo Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu č. XXI 16k €
2025-05-29 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Tatry Dohoda o spoločnom užívaní telesa lesnej cesty 1 300 €
2020-07-31 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo Dohoda o poskytnutí finančného príspevku 0 €
2020-04-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo Dohoda o poskytnutí finančného príspevku 0 €
2014-11-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo Dohoda 166_§51_2014.pdf 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Konateľ
Mgr. Karolína Komárová
Od 2023-05-24
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Sopko
Od 2022-05-21
PS
Konateľ
Peter Sopko
Od 2011-10-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Imrich Sopko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-11-15 2016-06-06
Peter Sopko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-11-15 2022-05-20
JUDr. Imrich Sopko Konateľ 2011-10-30 2023-03-28
JUDr. Imrich Sopko Konateľ 2011-10-30 2022-12-10
Robert Šteffek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-05-18 2011-11-14
Robert Šteffek Konateľ 2006-04-18 2011-11-14
Robert Šteffek Konateľ 2006-04-18 2011-10-30
Ján Katona Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-05-22 2011-11-14
Ján Katona Konateľ 2002-05-22 2011-11-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Penzión Kohútik s. r. o.RPO
Sídlo
Oravská Lesná 963
Vznik
2002-05-22 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35836831RPO
DIČ
2021672543FS
IČ DPH
SK2021672543 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Oravská Lesná
Krajina
SK
IBAN
SK9002000000002954659358FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35836831/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35836831/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35836831",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.