SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KORA Slovakia s.r.o.

  • IČO35836326
  • DIČ2021666207
  • IČ DPHSK2021666207
  • NACE4931 · Mest.,prímest.osob.dopr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Mest.,prímest.osob.dopr., 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 804k € Zisk 57k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
804k €
↘ -11.1% YoY
EBITDA · 2024
473k €
Čistý zisk · 2024
57k €
Aktíva spolu
4.88mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
4
Σ 29k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 329k 657k 996k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 804k € 473k € 57k € 4.88 mil. € RUZ závierka
2023 905k € 614k € 138k € 4.86 mil. € RUZ závierka
2022 730k € 518k € 30k € 5.07 mil. € RUZ závierka
2021 75k € 167k € -120k € 5.34 mil. € RUZ závierka
2020 684k € 461k € 39k € 5.49 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby804 tis. €905 tis. €730 tis. €75 tis. €684 tis. €531 tis. €
EBITDA473 tis. €614 tis. €518 tis. €167 tis. €461 tis. €303 tis. €
EBITDA marža58.8 %67.8 %71 %224.2 %67.3 %57.1 %
Čistý zisk57 tis. €138 tis. €30 tis. €-120 tis. €39 tis. €98 tis. €
Aktíva spolu4.88 M €4.86 M €5.07 M €5.34 M €5.49 M €5.92 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Róbert Škripko
Od 2022-08-31
KK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Kollárová
Od 2022-08-31
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Öszi
Od 2022-05-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Róbert Škripko Konateľ 2017-01-23
Ing. Jozef Öszi Konateľ 2006-10-25
Ing. Katarína Kollárová Konateľ 2002-04-30
Ing. Róbert Škripko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-05-21 2022-08-30
Ing. Róbert Škripko Konateľ 2017-01-23 2020-05-20
Ing. Jozef Öszi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-07-23 2022-05-23
Ing. Jozef Öszi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-12 2016-07-22
Ing. Róbert Škripko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-12 2020-05-20
Ing. Jozef Öszi Konateľ 2006-10-25 2016-07-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Eszter Öszi
od 2021-12-31
Estera Ősziová
od 2021-12-31
Jozef Öszi
od 2017-08-03 · do 2021-12-31
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KORA Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Rajtákova 33
Vznik
2002-04-30 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35836326RPO
DIČ
2021666207FS
IČ DPH
SK2021666207 · aktívneFS
NACE
4931 · Mest.,prímest.osob.dopr.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1009000000005115950834FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 29k € celková hodnota 2025-05-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-03-01 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 064ZA070096 1.1 mil. €
2024-03-11 Stredná odborná škola podnikania a služieb Zmluva o poskytnutí služieb 9 700 €
2024-03-11 Stredná odborná škola podnikania a služieb Zmluva o poskytnutí služieb 9 700 €
2025-05-29 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Tatry Dohoda o spoločnom užívaní telesa lesnej cesty 9 425 €
2025-02-06 Stredná odborná škola podnikania a služieb Zmluva o poskytnutí služieb lyžovania 60 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KORA Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35836326/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35836326/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35836326",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →