AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 VERTICAL INDUSTRIAL, a. s.
- IČO35830085
- DIČ2020215780
- IČ DPHSK2020215780
- NACE4399 · Ost.špecializ.stav.práce
Akciová spoločnosť, registrovaná 2002, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.špecializ.stav.práce, 11 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
7.3 mil. €
Zisk 906k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
7.3mil. €
↘ -35.6% YoY
EBITDA · 2025
1.36mil. €
Čistý zisk · 2025
906k €
Aktíva spolu
2.83mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
11
Σ 2 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.3 mil. € | 1.36 mil. € | 906k € | 2.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 11.34 mil. € | 3.65 mil. € | 2.75 mil. € | 4.5 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.22 mil. € | 1.15 mil. € | 820k € | 3.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.52 mil. € | 750k € | 564k € | 1.85 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.25 mil. € | 1.08 mil. € | 813k € | 2.51 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7.30 M € | 11.34 M € | 5.22 M € | 4.52 M € | 4.25 M € | 2.90 M € |
| EBITDA | 1.36 M € | 3.65 M € | 1.15 M € | 750 tis. € | 1.08 M € | 502 tis. € |
| EBITDA marža | 18.6 % | 32.2 % | 22 % | 16.6 % | 25.5 % | 17.3 % |
| Čistý zisk | 906 tis. € | 2.75 M € | 820 tis. € | 564 tis. € | 813 tis. € | 349 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.83 M € | 4.50 M € | 3.22 M € | 1.85 M € | 2.51 M € | 787 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VJ
Predseda predstavenstva
Vladislav Janota
IK
Člen predstavenstva
Ing. Karol Strečka
IP
Člen dozorného orgánu
Ing. Pavol Janota
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Martin Heuger | Člen dozorného orgánu | 2019-06-28 | — |
| Mgr. Andrej Šoltýs | Člen dozorného orgánu | 2019-06-28 | — |
| Peter Imriška | podpredseda predstavenstva | 2019-06-28 | — |
| Ing. Karol Strečka | člen predstavenstva | 2019-06-28 | 2025-12-17 |
| Ing. Vladimír Varinský | Člen dozorného orgánu | 2019-06-28 | 2024-01-15 |
| Ing. Vladimír Varinský | Člen dozorného orgánu | 2019-06-28 | 2024-01-17 |
| Mgr. Rudolf Hajdučík | predseda predstavenstva | 2019-06-28 | 2022-08-12 |
| Mgr. Rudolf Hajdučík | predseda predstavenstva | 2019-06-28 | 2022-07-31 |
| Ing. Karol Strečka | Člen dozorného orgánu | 2016-04-13 | 2019-08-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Pavol Janota
Martin Heuger
Jozef Heuger
Pavol Janota
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
VERTICAL INDUSTRIAL, a. s.RPO
Sídlo
Líščie Nivy 15
Vznik
2002-01-30 · 24 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35830085RPO
DIČ
2020215780FS
IČ DPH
SK2020215780 · aktívneFS
NACE
4399 · Ost.špecializ.stav.práce
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1909000000005203601909FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-08-23 | Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. | Zmluva o dielo | 3.03 mil. € |
| 2013-03-04 | Martinská teplárenská, a.s. | Zmluva o dielo na stavbu: Rekonštrukcia železobetónového komína 165 m - nerezová vložka | 2.87 mil. € |
| 2013-03-04 | Martinská teplárenská, a.s. | Zmluva o dielo na stavbu: Oprava železobetónového komína 165 m - sanácia drieku | 584k € |
| 2024-03-18 | MH Teplárenský holding, a.s. | Rámcová zmuva o poskytovaní služieb Revízie komínov závodov MH Teplárenský holding, a.s. na obdobie rokov od 2024-2026 | 480k € |
| 2019-09-27 | Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. | Zmluva o dielo | 478k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VERTICAL INDUSTRIAL, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35830085/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35830085/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35830085", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →