AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 NAJPI a. s.
- IČO35825472
- DIČ2021608820
- IČ DPHSK2021608820
- LEI097900BFKM0000035365
- NACE0812 · Prevádzka štrkovísk
Akciová spoločnosť, registrovaná 2001, so sídlom v Senica, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka štrkovísk, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.7mil. €
↘ -7.9% YoY
EBITDA · 2025
991k €
Čistý zisk · 2025
-86k €
Aktíva spolu
10.92mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 144k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.7 mil. € | 991k € | -86k € | 10.92 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 4.02 mil. € | 1.38 mil. € | 99k € | 11.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.54 mil. € | 1.24 mil. € | -35k € | 11.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.92 mil. € | 828k € | -378k € | 12.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.03 mil. € | 616k € | -722k € | 12.83 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.70 M € | 4.02 M € | 3.54 M € | 2.92 M € | 2.03 M € | 1.65 M € |
| EBITDA | 991 tis. € | 1.38 M € | 1.24 M € | 828 tis. € | 616 tis. € | 517 tis. € |
| EBITDA marža | 26.8 % | 34.3 % | 35.2 % | 28.4 % | 30.4 % | 31.4 % |
| Čistý zisk | -86 tis. € | 99 tis. € | -35 tis. € | -378 tis. € | -722 tis. € | -973 tis. € |
| Aktíva spolu | 10.92 M € | 11.28 M € | 11.83 M € | 12.19 M € | 12.83 M € | 13.96 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IE
predseda predstavenstva
Ing. Elemír Tichý
JT
podpredseda predstavenstva
Jakub Tichý
PT
Člen dozorného orgánu
Pavol Tichý
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Kristína Tichá | Člen dozorného orgánu | 2012-03-01 | — |
| Mária Tichá | Člen dozorného orgánu | 2012-03-01 | — |
| Ing. Elemír Tichý | podpredseda | 2012-12-28 | 2017-01-12 |
| Ing. Elemír Tichý | podpredseda | 2012-12-28 | 2017-03-03 |
| Peter Ponca | predseda | 2012-12-28 | 2017-01-11 |
| Peter Ponca | predseda | 2012-12-28 | 2017-03-03 |
| Ing. Elemír Tichý | Predseda | 2012-03-01 | 2012-12-28 |
| Ing. Elemír Tichý | Predseda | 2012-03-01 | 2013-02-11 |
| Ing. Gabriel Bázlik | Podpredseda | 2012-03-01 | 2012-12-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Elemír Tichý
Elemír Tichý
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
NAJPI a. s.RPO
Sídlo
Kaplinské pole 20
Vznik
2001-11-15 · 25 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35825472RPO
DIČ
2021608820FS
IČ DPH
SK2021608820 · aktívneFS
LEI
097900BFKM0000035365GLEIF
NACE
0812 · Prevádzka štrkovísk
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Senica
Krajina
SK
Web
IBAN
SK2609000000005052900740FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-11-05 | Ministerstvo hospodárstva SR | Dodatok č. 1 k Zmluve o zriadení záložného práva na hnuteľné veci č. KaHR-111SP-1101/0561/37/ZZ01 | 13.51 mil. € |
| 2013-10-29 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1101/0561/37 | 4.99 mil. € |
| 2025-02-12 | Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. | Piesky | 97k € |
| 2023-11-13 | Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. | Piesky | 45k € |
| 2023-02-02 | Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. | CAORSO - Kamenivo | 2 570 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NAJPI a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35825472/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35825472/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35825472", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →