AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Slovak Lines, a.s.
- IČO35821019
- DIČ2020246976
- IČ DPHSK2020246976
- LEI097900CAKA0000186312
- NACE4931 · Mest.,prímest.osob.dopr.
Akciová spoločnosť, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Mest.,prímest.osob.dopr., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
52 €
Zisk 459k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
52 €
↘ -97.3% YoY
EBITDA · 2025
-431k €
Čistý zisk · 2025
459k €
Aktíva spolu
46.62mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 9 000 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
131 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52 € | -431k € | 459k € | 46.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1 915 € | -159k € | 1.27 mil. € | 46.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 105k € | 430k € | 710k € | 45.48 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 166k € | 2.33 mil. € | 2.34 mil. € | 45.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.28 mil. € | 3.83 mil. € | 132k € | 45.48 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 52 € | 2 tis. € | 105 tis. € | 166 tis. € | 5.28 M € | 5.26 M € |
| EBITDA | -431 tis. € | -159 tis. € | 430 tis. € | 2.33 M € | 3.83 M € | 4.28 M € |
| EBITDA marža | -828630.8 % | -8316.8 % | 409 % | 1398.2 % | 72.5 % | 81.3 % |
| Čistý zisk | 459 tis. € | 1.27 M € | 710 tis. € | 2.34 M € | 132 tis. € | 770 tis. € |
| Aktíva spolu | 46.62 M € | 46.36 M € | 45.48 M € | 45.82 M € | 45.48 M € | 51.08 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ZK
Člen dozorného orgánu
Zdenko Kučera
MM
Člen dozorného orgánu
Mgr. Martin Miklaš
IR
Člen dozorného orgánu
Ing. Róbert Fedák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Eugénia Ondrášeková | Člen dozorného orgánu | 2023-03-29 | — |
| Mgr. Martin Olexa | Podpredseda predstavenstva | 2022-09-28 | — |
| Ing. Pavol Labant | predseda predstavenstva | 2019-09-26 | — |
| Adrián Rác | Člen dozorného orgánu | 2021-06-29 | 2023-01-11 |
| Adrián Rác | Člen dozorného orgánu | 2021-06-29 | 2023-01-27 |
| JUDr. Milan Valašík | Člen dozorného orgánu | 2021-06-29 | 2024-06-29 |
| JUDr. Milan Valašík | Člen dozorného orgánu | 2021-06-29 | 2024-10-16 |
| Ing. Mgr. Juraj Hamaj | Člen predstavenstva | 2020-10-01 | 2025-09-30 |
| Ing. Mgr. Juraj Hamaj | Člen predstavenstva | 2020-10-01 | 2025-11-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ivan Chrenko
Ivan Chrenko
Ivan Chrenko
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Slovak Lines, a.s.RPO
Sídlo
Mlynské Nivy 5
Vznik
2001-10-01 · 25 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35821019RPO
DIČ
2020246976FS
IČ DPH
SK2020246976 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000186312GLEIF
NACE
4931 · Mest.,prímest.osob.dopr.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK7402000000001041604112FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-05-18 | Obec Ružindol | Kúpno-predajná zmluva | 9 000 € |
| 2020-05-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2011-04-21 | Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR | Zmluva o financovaní výdavkov na hospodársku mobilizáciu z prostriedkov štátneho rozpočtu | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Slovak Lines, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35821019/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35821019/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35821019", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →