SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Chantall s.r.o.
- IČO35818646
- DIČ2020237131
- IČ DPHSK2020237131
- NACE4771 · Maloobchod s odevmi
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod s odevmi.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.04mil. €
↗ +15.6% YoY
EBITDA · 2024
140k €
Čistý zisk · 2024
25k €
Aktíva spolu
1.97mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
101 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.04 mil. € | 140k € | 25k € | 1.97 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.76 mil. € | 93k € | 13k € | 1.92 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.75 mil. € | 143k € | 61k € | 1.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.09 mil. € | 157k € | 89k € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.09 mil. € | 22k € | -15k € | 961k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.04 M € | 1.76 M € | 1.75 M € | 1.09 M € | 1.09 M € | 1.76 M € |
| EBITDA | 140 tis. € | 93 tis. € | 143 tis. € | 157 tis. € | 22 tis. € | 246 tis. € |
| EBITDA marža | 6.9 % | 5.3 % | 8.1 % | 14.4 % | 2.1 % | 14 % |
| Čistý zisk | 25 tis. € | 13 tis. € | 61 tis. € | 89 tis. € | -15 tis. € | 129 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.97 M € | 1.92 M € | 1.40 M € | 1.07 M € | 961 tis. € | 1.26 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ing. Jana Bencsik
ZB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zsolt Bencsik
CB
Konateľ
Csaba Bencsik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Ing. Jana Bencsik | Konateľ | 2014-12-01 | — |
| Zsolt Bencsik | Konateľ | 2001-08-08 | — |
| Csaba Bencsik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-07-20 | 2024-06-05 |
| Mgr. Ing. Jana Bencsiková Radošovská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-07-20 | 2024-06-05 |
| Mgr. Ing. Jana Bencsiková Radošovská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-01-12 | 2021-07-19 |
| Csaba Bencsik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-12-31 | 2021-07-19 |
| Mgr. Ing. Jana Bencsiková Radošovská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-12-31 | 2017-01-11 |
| Csaba Bencsik | Konateľ | 2014-12-01 | 2017-06-21 |
| Mgr. Ing. Jana Bencsiková Radošovská | Konateľ | 2014-12-01 | 2024-06-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Chantall s.r.o.RPO
Sídlo
Konventná 7
Vznik
2001-08-08 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35818646RPO
DIČ
2020237131FS
IČ DPH
SK2020237131 · aktívneFS
NACE
4771 · Maloobchod s odevmi
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1911000000002625758443FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-12-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Dodatok k dohode o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" | 0 € |
| 2020-05-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,,Prvá pomoc" | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Chantall s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35818646/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35818646/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35818646", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →