SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GG INSURANCE, s.r.o.
- IČO35815248
- DIČ2021581595
- IČ DPHSK2021581595
- NACE6629 · Ost.pomocné čin.v poisť.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné čin.v poisť..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
617k €
Zisk 185k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
617k €
↗ +10.0% YoY
EBITDA · 2025
232k €
Čistý zisk · 2025
185k €
Aktíva spolu
853k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 617k € | 232k € | 185k € | 853k € | RUZ závierka |
| 2024 | 561k € | 241k € | 191k € | 713k € | RUZ závierka |
| 2023 | 473k € | 183k € | 144k € | 553k € | RUZ závierka |
| 2022 | 452k € | 177k € | 119k € | 463k € | RUZ závierka |
| 2021 | 404k € | 123k € | 106k € | 679k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 617 tis. € | 561 tis. € | 473 tis. € | 452 tis. € | 404 tis. € | 455 tis. € |
| EBITDA | 232 tis. € | 241 tis. € | 183 tis. € | 177 tis. € | 123 tis. € | 166 tis. € |
| EBITDA marža | 37.7 % | 43 % | 38.6 % | 39.1 % | 30.4 % | 36.6 % |
| Čistý zisk | 185 tis. € | 191 tis. € | 144 tis. € | 119 tis. € | 106 tis. € | 131 tis. € |
| Aktíva spolu | 853 tis. € | 713 tis. € | 553 tis. € | 463 tis. € | 679 tis. € | 677 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jana Doležalová
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Doležal
RJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Jankovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Doležal | Konateľ | 2001-06-26 | — |
| Ing. Peter Doležal | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2022-09-23 |
| Ing. Jana Doležalová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-07-25 | 2022-09-23 |
| Roman Jankovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-07-25 | 2022-09-23 |
| Roman Jankovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-16 | 2020-07-24 |
| Ing. Jana Doležalová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-11-13 | 2020-07-24 |
| Ing. Peter Doležal | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-11-13 | 2022-05-23 |
| Ing. Jana Doležalová | Konateľ | 2008-10-30 | 2010-12-27 |
| Ing. Jana Doležalová | Konateľ | 2008-10-30 | 2010-12-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
GG INSURANCE, s.r.o.RPO
Sídlo
Trebišovská 17
Vznik
2001-06-26 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35815248RPO
DIČ
2021581595FS
IČ DPH
SK2021581595 · aktívneFS
NACE
6629 · Ost.pomocné čin.v poisť.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4611000000002625708681FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GG INSURANCE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35815248/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35815248/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35815248", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →