AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 PRO HUMANITY a.s.

  • IČO35814861
  • DIČ2020283771
  • IČ DPHSK2020283771
  • NACE6832 · Správa nehnuteľností

Akciová spoločnosť, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 241k € Zisk -31k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
241k €
↘ -3.3% YoY
EBITDA · 2024
-21k €
Čistý zisk · 2024
-31k €
Aktíva spolu
434k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 98k 196k 297k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 241k € -21k € -31k € 434k € RUZ závierka
2023 249k € 5 481 € -4 840 € 445k € RUZ závierka
2022 262k € 13k € 2 805 € 420k € RUZ závierka
2021 259k € 21k € 3 701 € 422k € RUZ závierka
2020 270k € 22k € 5 286 € 430k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby241 tis. €249 tis. €262 tis. €259 tis. €270 tis. €265 tis. €
EBITDA-21 tis. €5 tis. €13 tis. €21 tis. €22 tis. €14 tis. €
EBITDA marža-8.7 %2.2 %5 %8 %8.2 %5.1 %
Čistý zisk-31 tis. €-5 tis. €3 tis. €4 tis. €5 tis. €-1 tis. €
Aktíva spolu434 tis. €445 tis. €420 tis. €422 tis. €430 tis. €467 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JJ
Člen dozorného orgánu
Ján Jombík
Od 2023-07-19
JI
Podpredseda predstavenstva
JUDr. Ing. Dáša Lenčešová, PhD.
Od 2023-07-19
PD
Člen dozorného orgánu
Peter Dávid
Od 2023-07-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
PhDr. Marián Lenčeš Predseda predstavenstva 2023-07-19
PhDr. Vítězslav Palásek Člen dozorného orgánu 2023-07-19
PhDr. Marián Lenčeš predseda 2005-12-20 2023-09-04
PhDr. Marián Lenčeš predseda 2005-12-20 2023-07-19
Ing. Dagmar Palovičová Člen dozorného orgánu 2002-05-24 2023-07-19
Ing. Dagmar Palovičová Člen dozorného orgánu 2002-05-24 2023-09-04
Ing. Dagmar Palovičová Člen dozorného orgánu 2002-05-24 2022-05-23
Katarína Jánošíková Predstavenstvo 2002-05-24 2006-01-02
Katarína Jánošíková Predstavenstvo 2002-05-24 2005-12-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PRO HUMANITY a.s.RPO
Sídlo
Palisády 729/36
Vznik
2001-06-25 · 25 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35814861RPO
DIČ
2020283771FS
IČ DPH
SK2020283771 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK5483300000002603180070FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-12-02 HOREZZA, a.s. Nájomná zmluva o nájme nebytových priestorov uzatvorená v súlade so zákonom č. 116/1990 Zb. a § 663 a nasl. zák. č. 40/1964 Zb. v znení neskorších predpisov 18k €
2018-12-03 HOREZZA, a.s. Nájomná zmluva o nájme nebytových priestorov uzatvorená v súlade so zákonom č. 116/1990 Zb. a § 663 a nasl. zák. č. 40/1964 Zb. v znení neskorších predpisov 0 €
2017-03-28 Rada pre vysielanie a retransmisiu Najomna_zmluva_N_01_2017_Pro_Humanity 0 €
2016-11-22 HOREZZA, a.s. Nájomná zmluva o nájme nebytových priestorov 0 €
2016-11-22 HOREZZA, a.s. Nájomná zmluva o nájme nebytových priestorov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PRO HUMANITY a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35814861/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35814861/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35814861",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →