🇸🇰 Akciová spoločnosť · Bratislava · SK

Insignia a.s.

IČO35811862DIČ2021576271IČ DPHSK2021576271NACE7020EST.2001 · 25r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 26 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
82k €
↘ -20.0% YoY
EBITDA · 2024
66k €
Čistý zisk · 2024
324k €
Aktíva spolu
2.03mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 26 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Insignia a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 37k 75k 113k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 82k € 66k € 324k € 2.03 mil. € RUZ závierka
2023 103k € 48k € 267k € 1.73 mil. € RUZ závierka
2022 96k € 78k € 361k € 2.05 mil. € RUZ závierka
2021 77k € 63k € 471k € 2.2 mil. € RUZ závierka
2020 47k € 31k € 415k € 1.9 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby82 tis. €103 tis. €96 tis. €77 tis. €47 tis. €39 tis. €
EBITDA66 tis. €48 tis. €78 tis. €63 tis. €31 tis. €22 tis. €
EBITDA marža79.9 %46.8 %80.5 %82 %65.7 %56.5 %
Čistý zisk324 tis. €267 tis. €361 tis. €471 tis. €415 tis. €277 tis. €
Aktíva spolu2.03 M €1.73 M €2.05 M €2.20 M €1.90 M €2.04 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MD
Člen dozorného orgánu
Mgr. Dáša Thomková
Od 2013-03-01
MM
Člen dozorného orgánu
Mgr. Matúš Kanis
Od 2007-11-16
II
Člen dozorného orgánu
Ing. Ivana Mišúthová
Od 2005-12-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Mgr. Roman Mišúth, MBA predseda predstavenstva 2001-05-10
Ing. Renáta Mišúthová podpredseda predstavenstva 2001-05-10
Dáša Thomková Člen dozorného orgánu 2013-03-01 2021-04-12
JUDr. Bohdan Hubač Člen dozorného orgánu 2010-08-12 2013-03-22
JUDr. Bohdan Hubač Člen dozorného orgánu 2010-08-12 2013-03-01
doc. Ing. Rudolf Sivák, CSc. Člen dozorného orgánu 2007-11-28 2007-11-16
MUDr. Ivan Juráš Člen dozorného orgánu 2007-11-16 2010-08-12
MUDr. Ivan Juráš Člen dozorného orgánu 2007-11-16 2010-08-27
Ing. Andrea Popelková Člen dozorného orgánu 2006-01-18 2005-12-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Insignia a.s.RPO
Sídlo
Levočská 3
Vznik
2001-05-10 · 25 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35811862RPO
DIČ
2021576271FS
IČ DPH
SK2021576271 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK8711000000002622320315FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35811862/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35811862/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35811862",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.