SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 GASTROVINKY, s.r.o.

  • IČO35811587
  • DIČ2021574027
  • IČ DPHSK2021574027
  • NACE5819 · Ost.vydavateľské čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vydavateľské čin..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2025
-1 234 €
Čistý zisk · 2025
-1 778 €
Aktíva spolu
5 161 €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 67k 134k 203k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 -1 234 € -1 778 € 5 161 € RUZ závierka
2024 -27 € -1 741 € 5 457 € RUZ závierka
2023 175k € -5 621 € -5 800 € 40k € RUZ závierka
2022 171k € -1 903 € -2 068 € 117k € RUZ závierka
2021 184k € -684 € -848 € 33k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby175 tis. €171 tis. €184 tis. €151 tis. €
EBITDA-1 tis. €-27 €-6 tis. €-2 tis. €-684 €-5 tis. €
EBITDA marža-3.2 %-1.1 %-0.4 %-3.5 %
Čistý zisk-2 tis. €-2 tis. €-6 tis. €-2 tis. €-848 €-5 tis. €
Aktíva spolu5 tis. €5 tis. €40 tis. €117 tis. €33 tis. €24 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Konateľ
Ing. Imrich Tomasek
Od 2025-05-23
MS
Konateľ
Matej Sabol
Od 2024-03-28
IM
Konateľ
Ing. Marián Gramata
Od 2024-03-28
Do 2025-05-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Marián Gramata Konateľ 2024-03-28 2025-05-23
Ing. Ľuboš Mudrák Konateľ 2023-09-25 2024-04-04
Ing. Ľuboš Mudrák Konateľ 2023-09-25 2024-03-28
Ing. Ján Faltys Konateľ 2019-06-18 2024-03-28
Ing. Ján Faltys Konateľ 2019-06-18 2024-04-04
Mgr. Jana Bagiová Konateľ 2019-06-18 2023-08-30
Mgr. Jana Bagiová Konateľ 2019-06-18 2023-10-13
Ing. Dana Kižňanská Konateľ 2017-10-12 2019-08-09
Ing. Dana Kižňanská Konateľ 2017-10-12 2019-06-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GASTROVINKY, s.r.o.RPO
Sídlo
Závodná 78
Vznik
2001-05-14 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35811587RPO
DIČ
2021574027FS
IČ DPH
SK2021574027 · aktívneFS
NACE
5819 · Ost.vydavateľské čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Krajina
SK
IBAN
SK4309000000005232108419FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GASTROVINKY, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35811587/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35811587/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35811587",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →