SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 POHOTOVOSŤ, s.r.o.

  • IČO35807598
  • DIČ2021565337
  • IČ DPHSK2021565337
  • NACE6492 · Ost.poskytovanie úverov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.poskytovanie úverov, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit F · 11/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2024
549k €
Čistý zisk · 2024
670k €
Aktíva spolu
25.97mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 13k €
Kredit
F· 11/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 18k €
Dlh zdravotnej poisťovne 21k €
Dlh sociálnej poisťovne 99k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 131 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
11 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 117k 233k 354k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 549k € 670k € 25.97 mil. € RUZ závierka
2023 -47k € 239k € 25.62 mil. € RUZ závierka
2022 57k € -822k € 268k € 25.52 mil. € RUZ závierka
2021 79k € -541k € 23k € 25.61 mil. € RUZ závierka
2020 322k € -367k € 188k € 25.78 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby57 tis. €79 tis. €322 tis. €596 tis. €
EBITDA549 tis. €-47 tis. €-822 tis. €-541 tis. €-367 tis. €348 tis. €
EBITDA marža-1431 %-683.3 %-114.2 %58.4 %
Čistý zisk670 tis. €239 tis. €268 tis. €23 tis. €188 tis. €174 tis. €
Aktíva spolu25.97 M €25.62 M €25.52 M €25.61 M €25.78 M €28.45 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Fuchs
Od 2022-05-24
JD
Člen dozorného orgánu
JUDr. Dana Čájová
Od 2019-04-01
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Jaroslav Packa
Od 2015-05-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Karol Ruman Člen dozorného orgánu 2015-05-04
Ľubomír Balog Konateľ 2001-03-14
Martin Vrzgula Člen dozorného orgánu 2017-01-01 2019-04-01
Martin Vrzgula Člen dozorného orgánu 2017-01-01 2019-03-31
JUDr. Jaroslav Fridrich Člen dozorného orgánu 2015-05-04 2017-01-12
JUDr. Jaroslav Fridrich Člen dozorného orgánu 2015-05-04 2016-12-31
Jaroslav Fuchs Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-01-28 2022-05-23
Jaroslav Fuchs Konateľ 2001-03-14 2014-10-08
Jaroslav Fuchs Konateľ 2001-03-14 2005-05-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
POHOTOVOSŤ, s.r.o.RPO
Sídlo
Pribinova 25
Vznik
2001-03-14 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35807598RPO
DIČ
2021565337FS
IČ DPH
SK2021565337 · aktívneFS
NACE
6492 · Ost.poskytovanie úverov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0665000000510020200034FS
Bankové účty
16 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 13k € celková hodnota 2025-09-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-06-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 18k €
2025-09-11 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 13k €
2020-07-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov uzatvorená v zmysle § 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
POHOTOVOSŤ, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2019-01-29
Okresný súd Banská Bystrica v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: Katarína Urblíková, nar. 20. 10. 1980, trvale bytom Ladomerská Vieska 113, 965 01 Žiar nad Hronom, pôvodne podnikajúca pod obchodným menom Katarína Danková, s miestom podnikania Prestavlky 206, 966 05 Prestavlky, IČO: 35 301 279, zastúpený: Centrum právnej pomoci, so sídlom Námestie slobody 12, 810 05 Bratislava, IČO: 30798841, Kancelária v Žiari nad Hronom, SNP 613/124, 965 01 Žiar nad Hronom, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35807598/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35807598/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35807598",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →