SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 VUKI Trade s.r.o.
- IČO35805200
- DIČ2020281967
- IČ DPHSK2020281967
- NACE4684
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4684.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
280k €
Zisk 2 423 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
280k €
↗ +8.6% YoY
EBITDA · 2025
7 039 €
Čistý zisk · 2025
2 423 €
Aktíva spolu
200k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 280k € | 7 039 € | 2 423 € | 200k € | RUZ závierka |
| 2024 | 258k € | 3 539 € | 1 125 € | 230k € | RUZ závierka |
| 2023 | 262k € | -1 171 € | 1 319 € | 225k € | RUZ závierka |
| 2022 | 255k € | 6 484 € | 5 987 € | 222k € | RUZ závierka |
| 2021 | 192k € | -1 918 € | -611 € | 214k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 280 tis. € | 258 tis. € | 262 tis. € | 255 tis. € | 192 tis. € | 194 tis. € |
| EBITDA | 7 tis. € | 4 tis. € | -1 tis. € | 6 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € |
| EBITDA marža | 2.5 % | 1.4 % | -0.4 % | 2.5 % | -1 % | -1.1 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 1 tis. € | 1 tis. € | 6 tis. € | -611 € | -633 € |
| Aktíva spolu | 200 tis. € | 230 tis. € | 225 tis. € | 222 tis. € | 214 tis. € | 191 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Konateľ
Ing. Rastislav Malátek
ID
Konateľ
Ing. Dušan Matulay, CSc.
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Tomko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Vladimír Tomko | Konateľ | 2009-04-08 | 2010-02-23 |
| Ing. Dušan Matulay, CSc. | Konateľ | 2006-06-07 | 2009-06-05 |
| Ing. Dušan Matulay, CSc. | Konateľ | 2001-02-05 | 2006-06-06 |
| Ing. Rastislav Malátek | Konateľ | 2001-02-05 | 2022-05-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
VUKI Trade s.r.o.RPO
Sídlo
Rybničná 38
Vznik
2001-02-05 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35805200RPO
DIČ
2020281967FS
IČ DPH
SK2020281967 · aktívneFS
NACE
4684
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2975000000004008090934FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VUKI Trade s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35805200/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35805200/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35805200", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →