🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK
MIKULA - KOZÁČEK BRATISLAVA s.r.o.
IČO35804475DIČ2020245975IČ DPHSK2020245975NACE2553EST.2001 · 25r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 95/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 39 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 95/100
A+
95/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
813k €
↘ -9.2% YoY
EBITDA · 2024
92k €
Čistý zisk · 2024
65k €
Aktíva spolu
362k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
39 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MIKULA - KOZÁČEK BRATISLAVA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 813k € | 92k € | 65k € | 362k € | RUZ závierka |
| 2023 | 896k € | 96k € | 45k € | 469k € | RUZ závierka |
| 2022 | 687k € | 47k € | 20k € | 397k € | RUZ závierka |
| 2021 | 778k € | 79k € | 29k € | 474k € | RUZ závierka |
| 2020 | 663k € | 80k € | 40k € | 449k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 813 tis. € | 896 tis. € | 687 tis. € | 778 tis. € | 663 tis. € | 995 tis. € |
| EBITDA | 92 tis. € | 96 tis. € | 47 tis. € | 79 tis. € | 80 tis. € | 115 tis. € |
| EBITDA marža | 11.3 % | 10.7 % | 6.8 % | 10.2 % | 12 % | 11.5 % |
| Čistý zisk | 65 tis. € | 45 tis. € | 20 tis. € | 29 tis. € | 40 tis. € | 58 tis. € |
| Aktíva spolu | 362 tis. € | 469 tis. € | 397 tis. € | 474 tis. € | 449 tis. € | 602 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-06-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok | D O H O D A číslo: 20/24/54E/1393 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JM
Konateľ
Jozef Mikula
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Mikula
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Potočár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Mikula | Konateľ | 2001-01-25 | 2022-05-23 |
| Jozef Mikula | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-01-25 | 2022-05-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
MIKULA - KOZÁČEK BRATISLAVA s.r.o.RPO
Sídlo
Vlčie hrdlo 57
Vznik
2001-01-25 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35804475RPO
DIČ
2020245975FS
IČ DPH
SK2020245975 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6302000000001422735255FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35804475/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35804475/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35804475", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.