🇸🇰 Akciová spoločnosť · Bratislava · SK
COOP EURO, a.s.
IČO35803223DIČ2020258372IČ DPHSK2020258372NACE4617 · Sprostr.obch.s potravin.EST.2000 · 26r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 95/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 58 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 95/100
A+
95/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
479k €
↗ +6.8% YoY
EBITDA · 2025
21k €
Čistý zisk · 2025
13k €
Aktíva spolu
564k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
58 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
COOP EURO, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 479k € | 21k € | 13k € | 564k € | RUZ závierka |
| 2024 | 448k € | 20k € | 15k € | 544k € | RUZ závierka |
| 2023 | 452k € | 48k € | 46k € | 1.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 460k € | 85k € | 42k € | 1.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 410k € | 67k € | 42k € | 957k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 479 tis. € | 448 tis. € | 452 tis. € | 460 tis. € | 410 tis. € | 365 tis. € |
| EBITDA | 21 tis. € | 20 tis. € | 48 tis. € | 85 tis. € | 67 tis. € | 57 tis. € |
| EBITDA marža | 4.4 % | 4.5 % | 10.7 % | 18.6 % | 16.3 % | 15.5 % |
| Čistý zisk | 13 tis. € | 15 tis. € | 46 tis. € | 42 tis. € | 42 tis. € | 37 tis. € |
| Aktíva spolu | 564 tis. € | 544 tis. € | 1.11 M € | 1.03 M € | 957 tis. € | 882 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JP
Podpredseda predstavenstva
Josef Plesník
IR
Člen dozorného orgánu
István Rédei
GT
Člen dozorného orgánu
Géza Tóth
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Gabriel Csollár | Člen dozorného orgánu | 2022-01-01 | — |
| Ing. Ján Bilinský | Predseda predstavenstva | 2022-01-01 | — |
| Ing. Jaroslav Říha | Člen dozorného orgánu | 2022-01-01 | — |
| Ing. Štefan Mácsadi | Člen dozorného orgánu | 2022-01-01 | — |
| Ing. Vladimír Stehno | Člen dozorného orgánu | 2022-01-01 | — |
| László Tóth | Člen predstavenstva | 2022-01-01 | — |
| Mgr. Veronika Vida Sebőová | Člen predstavenstva | 2022-01-01 | — |
| Ing. Ján Bilinský | Predseda predstavenstva | 2022-01-01 | 2024-07-15 |
| Mgr. Veronika Vida Sebőová | Člen predstavenstva | 2022-01-01 | 2024-07-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
COOP EURO, a.s.RPO
Sídlo
Bajkalská 25
Vznik
2000-12-22 · 26 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35803223RPO
DIČ
2020258372FS
IČ DPH
SK2020258372 · aktívneFS
NACE
4617 · Sprostr.obch.s potravin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1375000000004029974034FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35803223/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35803223/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35803223", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.