🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK

FELBERMAYR SLOVAKIA, s.r.o.

IČO35801328DIČ2020281406IČ DPHSK2020281406NACE4342EST.2000 · 26r.
Compliance · Štandardný profilKredit · C · 68/10050–99 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaC · 68/100
C
68/100
Stredná bonita · štandardný monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
11.37mil. €
↘ -4.2% YoY
EBITDA · 2025
128k €
Čistý zisk · 2025
-381k €
Aktíva spolu
3.99mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
3
Σ 255 €
Kredit
C· 68/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
68 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 65
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FELBERMAYR SLOVAKIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 9M 13M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 11.37 mil. € 128k € -381k € 3.99 mil. € RUZ závierka
2024 11.88 mil. € 89k € -70k € 3.28 mil. € RUZ závierka
2023 11.33 mil. € -348k € -455k € 3.21 mil. € RUZ závierka
2022 11.31 mil. € 219k € 148k € 3.36 mil. € RUZ závierka
2021 8.69 mil. € 126k € 81k € 3.26 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby11.37 M €11.88 M €11.33 M €11.31 M €8.69 M €7.39 M €
EBITDA128 tis. €89 tis. €-348 tis. €219 tis. €126 tis. €-1.20 M €
EBITDA marža1.1 %0.7 %-3.1 %1.9 %1.4 %-16.2 %
Čistý zisk-381 tis. €-70 tis. €-455 tis. €148 tis. €81 tis. €-1.26 M €
Aktíva spolu3.99 M €3.28 M €3.21 M €3.36 M €3.26 M €3.09 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 255 € celková hodnota 2026-03-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-05-28 Slovenské technické múzeum Zmluva o preprave veci 35k €
2016-05-13 Slovenská reštrukturalizačná, s.r.o. Zmluva o postúpení pohľadávok č. 368/2016 8 306 €
2015-07-14 Slovenské technické múzeum Zmluva o preprave veci 5 004 €
2015-07-28 Železnice Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí služby č. 205–2015–266101 255 €
2021-09-07 Ústredie ľudovej umeleckej výroby ZMLUVA O NÁJME ZARIADENIA č.: 202113298 132 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Konateľ
Ing. Mag. Peter Stöttinger
Od 2010-06-09
WS
Konateľ
Wolfgang Schellerer
Od 2010-06-09
PS
Konateľ
Peter Stöttinger
Od 2010-06-09
Do 2021-08-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Wolfgang Schellerer Konateľ 2010-06-09 2021-08-25
Richard Tarbuk Konateľ 2001-10-18 2003-07-14
Richard Tarbuk Konateľ 2001-04-18 2010-06-09
Richard Tarbuk Konateľ 2001-04-18 2010-06-18
Ing. Róbert Jex Konateľ 2000-12-04 2001-10-17

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Horst Felbermayr
od 2017-06-29
Horst Felbermayr
od 2017-06-29 · do 2020-07-07
Wolfgang Schellerer
od 2017-01-31 · do 2017-06-29
Peter Stöttinger
od 2017-01-31 · do 2017-06-29
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FELBERMAYR SLOVAKIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Galvaniho 24
Vznik
2000-12-04 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35801328RPO
DIČ
2020281406FS
IČ DPH
SK2020281406 · aktívneFS
NACE
4342
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2811000000002622520421FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35801328/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35801328/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35801328",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.