AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 EAGLE SECURITY, a.s.

  • IČO35800259
  • DIČ2020224019
  • IČ DPHSK2020224019
  • NACE8001

Akciová spoločnosť, registrovaná 2000, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 8001, 17 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.8 mil. € Zisk 111k €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.8mil. €
↗ +20.9% YoY
EBITDA · 2024
209k €
Čistý zisk · 2024
111k €
Aktíva spolu
1.71mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
17
Σ 1.7 mil. €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 45k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.8 mil. € 209k € 111k € 1.71 mil. € RUZ závierka
2023 2.32 mil. € -36k € -58k € 1.42 mil. € RUZ závierka
2022 2.29 mil. € 135k € 91k € 1.34 mil. € RUZ závierka
2021 1.92 mil. € 164k € 108k € 1.2 mil. € RUZ závierka
2020 2.15 mil. € 113k € 75k € 1.06 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.80 M €2.32 M €2.29 M €1.92 M €2.15 M €3.75 M €
EBITDA209 tis. €-36 tis. €135 tis. €164 tis. €113 tis. €183 tis. €
EBITDA marža7.5 %-1.6 %5.9 %8.5 %5.2 %4.9 %
Čistý zisk111 tis. €-58 tis. €91 tis. €108 tis. €75 tis. €141 tis. €
Aktíva spolu1.71 M €1.42 M €1.34 M €1.20 M €1.06 M €1.02 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AB
Člen dozorného orgánu
Attila Bölcs
Od 2022-04-24
MH
Člen dozorného orgánu
Michal Hladký
Od 2022-04-24
TB
Člen dozorného orgánu
Tomáš Bölcs
Od 2022-04-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Ľudovít Kóša Predstavenstvo 2018-05-20
Attila Bölcs Člen dozorného orgánu 2017-04-24 2022-04-23
Attila Bölcs Člen dozorného orgánu 2017-04-24 2022-06-09
Michal Hladký Člen dozorného orgánu 2017-04-24 2022-06-09
Michal Hladký Člen dozorného orgánu 2017-04-24 2022-04-23
Tomáš Bölcs Člen dozorného orgánu 2017-04-24 2022-06-09
Tomáš Bölcs Člen dozorného orgánu 2017-04-24 2022-04-23
JUDr. Ivan Zorgovský Člen dozorného orgánu 2015-03-12 2017-05-02
JUDr. Ivan Zorgovský Člen dozorného orgánu 2015-03-12 2017-04-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Minárik
od 2017-07-27
Ivan Pokorný
od 2017-01-31 · do 2017-07-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EAGLE SECURITY, a.s.RPO
Sídlo
Račianska 1524/75
Vznik
2000-11-16 · 26 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35800259RPO
DIČ
2020224019FS
IČ DPH
SK2020224019 · aktívneFS
NACE
8001
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK5111000000002629768817FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
17 zmlúv 1.7 mil. € celková hodnota 2026-01-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-06-28 Univerzita Komenského v Bratislave Rámcová dohoda č. RD/22/2013/OVO/UK 1 mil. €
2025-05-26 Univerzitná nemocnica Bratislava Zmluva o poskytovaní bezpečnostnej služby 755k €
2017-12-18 Univerzita Komenského v Bratislave Rámcová dohoda 750k €
2024-04-30 Univerzitná nemocnica Bratislava Zmluva č. 10544 o poskytovaní bezpečnostnej služby uzatvorená v zmysle zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov 310k €
2020-05-07 Ministerstvo zdravotníctva SR Zmluva o poskytovaní bezpečnostnej a služby číslo 10504 (240/2020) 288k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EAGLE SECURITY, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35800259/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35800259/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35800259",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →